menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Spowiedź Sumlińskiego (fragment) 17-02-2009

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
jak łatwo można zniszczyć człowieka
Autor: gertrudag
2009-02-17 23:16:53
Panie Sylwestrze
czuję się zażenowana tym widokiem
to straszne jak łatwo można zniszczyć człowieka

Mocne.
Autor: adamjoz87
2009-02-19 11:44:16
Mocne.

Spisek
Autor: SGH
2009-02-26 01:21:19
Znaleźli kozła ofiarnego , aby osłonić własny spisek-operacje . Ale prawda wyjdzie , jak zawsze za 2-4 lata Ci szefowie co zlecili te działania będą przesłuchani

as wywiadu
Autor: Nat.
2009-03-09 14:17:01

Sumliński pojawił się w programie \"Warto rozmawiać\" w TVP2, przy okazji premiery filmu o ks. Popiełuszce. Miał mało czasu na wypowiedź (ksiądz - z całym szacunkiem - miał więcej), bąkał tylko coś pod nosem, że to co go spotkało, nadaje się na długą zimową opowieść. Ale kogo interesują zimowe opowieści, jak idzie odwilż i roztopy i każdy myśli o już wiośnie? Kiedy wolność jest w nas a tylko wybranym spuszczają wodę z akwariów?

Gdyby nie ten film Sylwka, to nawet nie zwróciłabym uwagi na tego Sumlińskiego, może tylko stwierdziłabym, że facet jest niemedialny, bo coś nieśmiało sobie bąka. Nie wiem kogo za to winić - służby specjalne a może prowadzącego program, który zgrywa się na Tomasza Lisa a nie potrafi dobrze wyeksponować swoich rozmówców i ich historii? Wiem, tym razem chodziło o Popiełuszkę, ale Sumliński też powinien był mieć swoje - godne - pięć minut!

Sylwek za to obrał bardzo dobrą formę wywiadu - pozwala po prostu ludziom mówić i tylko cierpliwie gromadzi sobie materiał...

... czasem miksując, by było ciekawiej :)

yo!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS