menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Każdy chce zaistnieć, także psycholożka Miller. Jest bardziej żenująca niż dziewczyna Marcinkiewicza. 25-02-2009
Nigdy nie byłem zwolennikiem Kazimierza Marcinkiewicza. Nie wierzyłem mu za grosz jako premierowi, posłowi, politykowi, doradcy… W ogóle za grosz mu nie wierzę… Ale są jednak granice medialnego linczu….

Dziennikarze się obudzili. Dlaczego jak Kazimierz Marcinkiewicz był premierem milczeli? Nie wiedzieli o tym kim jest? Jaki jest? No, ale premierowi należało wchodzić w tyłek.

Miłość zazwyczaj jest ślepa i głupia. Miesza w życiu każdemu. Pani Iza pokazująca swoje kozaczki, oszołomiona tym co się dzieje wokoło niej, wcale nie jest inna od młodych dziewczyn, które nagle wpadają w świat mediów. Bywa żenująca jak reszta w takiej sytuacji. Cóż w tym nadzwyczajnego?

Marcinkiewiczowi słusznie należały się mocne słowa, jakie mógł przeczytać i usłyszeć. Ale są granice i jak się okazuje przekraczają  je nie dziennikarze, a panie psycholożki, które niczym guru wypowiadają takie okrutne zdania: „Nie wydaje się zezwoleń na posiadanie dzieci, ale na prowadzenie samochodu - owszem. Gdyby było inaczej, Marcinkiewicz tego pierwszego by nie dostał...”
Przeczytałem i nie wierzyłem własnym oczom, że powiedziała to osoba z tytułem psychologa.

Pani Katarzyno Miller, pani życiowo jest po prostu głupia i nadęta w przekonaniu o swojej mądrości. Żadne małżeństwo nie powinno chodzić na terapię do psycholożki, która mówi to co wcześniej i takie zdania: „Przeważnie tak właśnie jest, że trafia swój na swego. Każdy ma takiego partnera, jakiego sobie wybrał.”

Wywiadem w „Dzienniku” psycholog Katarzyna Miller chciała tak samo zaistnieć, jak Iza przed kamerami TVN24, tylko ta druga nie przypuszczała,  że oni to puszczą, a Miller z pełną świadomością dała do druku swoje głupie i okrutne, bo pozbawiające Marcinkiewicza prawo do ojcostwa,  przemyślenia, okraszone beznadziejnym psychologizmem.

http://www.dziennik.pl/kobieta/article327738/Izabela_jeszcze_oberwie_od_Marcinkiewicza.html

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
:/
Autor: Nat.
2009-02-25 19:24:49
jest mi dziwnie słyszeć, że jestem podobna do Isabel... też tworzę poetyckie disco polo i jestem blondynką po ekonomii...

a co do pani psycholog... atrakcyjne trzydziestki powinny się zastanowić u kogo podejmować terapię - u młodego mężczyzny czy u starszej kobiety - interpretacja tych samych problemów będzie zgoła odmienna

skuteczność
Autor: Nat.
2009-03-09 13:37:27
pewna dziewczyna studiująca psychologię (22 lata) znalazła się tydzień temu na oddziale psychiatrycznym po zaginięciu i nieudanej próbie samobójczej...

czy - o ile taka historia się już nie powtórzy - będzie ona miała prawo wykonywania tego zawodu? póki co to nadużywała leków i było jej wszystko jedno - czy zawód psycholog nie powinien być tak prześwietlany jak zawód policjant?

uważam, że psycholodzy, jako zawód zaufania publicznego, powinni mieć swoje kartoteki

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS