menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Elbląg pamięta 26-02-2009
Rano dosypiam nieprzespaną noc. Potem kawa. Jedna, druga. Przy czwartej już piszę. Wieczorem kończę rozdział „Śmierć pod specjalnym nadzorem” i wysyłam Piotrowi. Obiecałem mu jeszcze wysłać kolejny, ale nie jestem w stanie dalej pisać.  Muszę to wszystko zrzucić z siebie.  Sauna. Potem filmy „Siostry Magdalenki” i jakiś norweski tytuł, który po godzinie wyłączam.
Wchodzę w pocztę, komentarze. Autor: Elbląg / chrisstian  zatytułował swój wpis „Elbląg pamięta”. No i co takiego pamięta?  Chrisstian pisze:

„Krytykuje pan innych, to my skrytykujemy pana. Śmiał się pan z Elbląga w swoich wywiadach, ale wiele się tutaj zmieniło. Wiadomo, że miasto ogranicza i po pewnym czasie trza uciekać stad aby się rozwinąć, bo to nie centrum kultury i wiadomo, że to prowincja. Trochę wyrozumiałości do swojego rodzinnego miasta życzę chociaż też mnie ono dołuje :) Lecz moje bogate wnętrze mi to rekompensuje i tak jakby nie ma mnie w Elblagu lecz na koncercie Johna Lennona and Yoko Ono :) A filmy lubię oglądać. Prosty, twardy montaż. Tematy luźne. Mała prowokacja, ale ogólnie ciekawe. Elbląski DKF to już nie to samo ale ludzie pamiętają pana ekscentryzm :) Zresztą nie ma czegoś takiego jak miasta. Żyjemy na Ziemi podzielonej nazwami, regionami no i faktycznie pewna północna część Polski może być nudna :)”

Wczoraj dziennikarka z Elbląga przesłała pytania do wywiadu. Po dwóch pierwszych pytaniach odechciało mi się odpowiadać. Jeśli to czyta, niech się zastanowi, czemu zaczyna tak stereotypowo i powtarza medialne kalki?

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Elbląg pamięta
Autor: Chrisstian
2009-02-27 21:46:13
:)) Nie sądziłem, że pan wrzuci to na strone :) Nie jestem negatywnie nastawiony do pana. Jesli mój wpis wprowadził jakies negatywne wibracje to nie bylo to moim celem. Ot lużne pisanie. Moze niepotrzebnie zawracanie glowy. Tylko zdziwiła mnie taka wrogość do prowincji. Wiadomo, ze Elblag to miasteczko i trzeba wyjechac aby sie moc rozwijac. Powodzenia. No i na tego \"Gwiazdora 2\" czekam :) p.s. nie jestem z DKF i nie jestem ta dziennikarka ;) czyżby mój mail tak pana zniechecil do odpowiedzi czy faktycznie pytania były irytujace? W kazdym badź razie polecam: The Beatles - Magical Mystery Tour

Elbląg pamięta
Autor: Chrisstian
2009-02-27 21:52:16
Pamiętamy, że te miasto wydało i nadal wydaje na świat wielu ekscentryków w pozytywnym słowa sensie :) - dopisaek.

...
Autor: Nat.
2009-03-04 13:35:42
Elbląg, Rabka, Koszalin, Ruda Śląska, Biłgoraj - w tych miastach mieszka się tylko w dzieciństwie

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS