menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kompromitacja Zemkego i Widackiego 26-02-2009
„Bycie funkcjonariuszem organów bezpieczeństwa łączyło się z narażeniem na stres, zwiększonym ryzykiem śmierci, kalectwa lub wypadku” – piszą lewicowi posłowie Janusz Zemke i Jan Widacki w projekcie wniosku zaskarżającego ustawę o obniżeniu emerytur byłym funkcjonariuszom komunistycznej bezpieki.
W projekcie nie ma mowy o zbrodniach UB i SB. Jest stwierdzenie o „wojnie domowej, w której poległo wielu funkcjonariuszy”. Ale o ich ofiarach ani słowa.”  (Gazeta Wyborcza Wojciech Czuchnowski, „Kompromitująca obrona bezpieki”.)

Wojtek, czy zauważyłeś, że w tym samym numerze Gazety Wyborczej jest tekst autorstwa Jana Widackiego, wielkością większy od Twojego? W tym tekście nie tłumaczy się jednak ze swojej bezczelności.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS