menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

To nie wzięło się tylko z lenistwa i głupoty 28-02-2009
Szanowny Panie, Jestem informatykiem pracującym w samorządzie, którego los rzucił za chlebem do starej Unii ale często zjawia się w starym kraju i na bieżąco śledzi co się tu wyprawia(...) Śledziłem Pana artykuły publikowane na Prawica.net. ( Rozdział z książki „Zabić Papałę” – utajniona droga zawodowa pułkownika Kurnika - od aut.). Pojawił się tam BARDZO ciekawy komentarz na temat roli p. Kurnika w dziele dezinformatyzacji naszej administracji.

„Dodam że w Branży IT nie jest wielka tajemnica że to plk Kurnik rozwalił za Janika świetnie funkcjonujący Departament Rozwoju Informatyki i Rejestrów Państwowych”

Kurnik może akurat najmniej zepsuł - po prostu wsadził swoich niekompetentnych kumpli, ale myślę że informatyzacja jest to ciekawy kierunek badań. Podam jeden przykład w 2004 roku na tele UE pod względem usług elektronicznej administracji kształtowaliśmy sie w okolicy Luxemburga. W ubiegłym roku zajęliśmy przedostatnie miejsce pod względem dostępności eUsług administracji. TO NIE WZIEŁO SIE TYLKO Z LENISTWA I GLUPOTY!!!

Przepraszam za literówki ale pisze z lotniska czekając na opoźniony odlot.

J.


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS