menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kaligrafia syna, obrona kumpla i problemy techniczne 01-03-2009
Rano zasiadam za biurkiem i kiedy patrzę na ten stos papierów: akty oskarżenia, protokoły przesłuchań, analizy, notatki służbowe czuję, że dzisiaj nie będę w stanie już się grzebać w tym wszystkim.
Włączam „Historię Polskiego Rocka”, którą przesłał mi Leszek Gnoiński, współtwórca tego mini serialu dokumentalnego. Po trzech odcinkach wyłączam.  Brak archiwaliów razi w oczy. Ale nie w tym problem. Na pewno obejrzę do końca.

Syn musi odrobić lekcje. Ma problem z pisaniem w liniach a nauczycielka cały czas, prawie co strona pisze, powtarza jak mantre: „Staraj się utrzymać w liniach”. Ojciec także ręcznie nie potrafi pisać, tłumaczę syna. Tylko elektronicznie. Więc macham ręką na jego kaligrafię, nie zamierzam stresować syna, zresztą, kto dzisiaj pisze tak literkę „b”?

Choć z tą elektroniką, światem zero-jedynkowym nie bywa najlepiej. YouTube nie daje sobie rady ze statystyką odtwarzania filmów, nie zlicza. Stoi w miejscu od dwóch dni . Moja główna internetowa strona  nie otwiera się w całości w Windows Internet Explorer.

Janek Pospieszalski przysłał SMS-a: „Solidarni z Krzyśkiem Skowrońskim! Pikieta pod gmachem Polskiego Radia… Zabierzcie gwizdki, trąbki, instrumenty perkusyjne. Podaj dalej.”  Tak sobie myślę, że  chłopaki maja krótką pamięć jak bez zasad tak samo postępowali. Obrona kumpla a nie zasad mnie  nie interesuje.

Kontem oka patrzę na reklamówkę PIS-u, na jakiś idiotyczny pomysł, który pokazuje jak Jarosław Kaczyński spogląda na „Polskę młodych” zza okna limuzyny i mówi: „Pytacie, czy was rozumiem?” Przecież wiadomo, że z perspektywy luksusowej limuzyny mało się już rozumie sprawy zwykłych ludzi. Nie ma to jak ujarany scenarzysta i reżyser,i  chyba tym razem spindokotrzy, którzy nie zareagowali. Wspólny blant był w obiegu w czasie kolaudacji?

Przypomniało mi się jak jeden z oficerów CBŚ wspominał mi, że przed zatrzymaniem za wprowadzanie do obrotu środków odurzających Artura Piłki, urzędnika Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, wpadli na pomysł, żeby wrzucić testery narkotykowe do toalet prezydenckiej kancelarii. Według niego więcej osób musiało korzystać z  narkotykowych zasobów Piłki.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
ścieżka zdrowia... :)
Autor: Nat.
2009-03-04 14:18:43
najlepiej sprawdzać włosy - szarpać urzędników za fraki i za kudły, dyskretnie pobierając materiał do labu

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS