menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Pub 700 (Początek) 02-03-2009

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Dobre i potrzebne.
Autor: kakophonia44
2009-03-03 20:30:56
Dobre i potrzebne. Chociażby po to, by obalić mit nieprzydatnego społecznie artysty-nieroba, który zbija kokosy za plimkanie na pianinku.

ot,twórczy chaos...
Autor: bańkawstańka
2009-03-04 13:54:10
Szukałam tego filmu...szkoda,że tylko kawałek.Ale i sam początek pokazuje,jak z niczego robi się coś.Czasem owo nic może byc bardziej inspirujące bądź wymagające zaangażowania lub wysiłku,niż podanie wszystkiego na złotej tacy artyście.Zresztą powiedziec o Możdzerze,że jest jedynie artystą,to nie wszystko.On jak i jemu podobni,niszowi,kontrowersyjni,niepoprawni politycznie,to bojownicy przedzierający się przez cały ten chłam popularnej papki.I możnaby dopisac całą ideologię tworzenia nowej jakości sztuki wśród nie tylko beznadziejnych warunków pracy,ale też pomimo braku umożliwienia tworzenia i rozwoju alternatywnych nurtów kultury.

zły Sylwek!
Autor: Nat.
2009-03-09 13:27:28
zostałam poproszona o to, żeby wyciągnąć od Sylwka ten film w oryginale - przez osobę, która ma z nim ponoć złe kontakty, więc nie chce o to prosić osobiście - dziwne, że wszyscy mają z Sylwkiem złe kontakty, ale chcą oglądać jego filmy

a ja jedyne co wyciągnę od Sylwka, to mój udział w teledysku, który mi obiecał, sam z siebie... był tak nieostrożny... :)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS