menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Pub 700 (Początek) 02-03-2009

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Dobre i potrzebne.
Autor: kakophonia44
2009-03-03 20:30:56
Dobre i potrzebne. Chociażby po to, by obalić mit nieprzydatnego społecznie artysty-nieroba, który zbija kokosy za plimkanie na pianinku.

ot,twórczy chaos...
Autor: bańkawstańka
2009-03-04 13:54:10
Szukałam tego filmu...szkoda,że tylko kawałek.Ale i sam początek pokazuje,jak z niczego robi się coś.Czasem owo nic może byc bardziej inspirujące bądź wymagające zaangażowania lub wysiłku,niż podanie wszystkiego na złotej tacy artyście.Zresztą powiedziec o Możdzerze,że jest jedynie artystą,to nie wszystko.On jak i jemu podobni,niszowi,kontrowersyjni,niepoprawni politycznie,to bojownicy przedzierający się przez cały ten chłam popularnej papki.I możnaby dopisac całą ideologię tworzenia nowej jakości sztuki wśród nie tylko beznadziejnych warunków pracy,ale też pomimo braku umożliwienia tworzenia i rozwoju alternatywnych nurtów kultury.

zły Sylwek!
Autor: Nat.
2009-03-09 13:27:28
zostałam poproszona o to, żeby wyciągnąć od Sylwka ten film w oryginale - przez osobę, która ma z nim ponoć złe kontakty, więc nie chce o to prosić osobiście - dziwne, że wszyscy mają z Sylwkiem złe kontakty, ale chcą oglądać jego filmy

a ja jedyne co wyciągnę od Sylwka, to mój udział w teledysku, który mi obiecał, sam z siebie... był tak nieostrożny... :)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film dokumentalny, Produkcja Program II TVP & TPS Studio Filmowe, czas 64 minut; produkcja 2002 rok.
Nagroda: Najlepszy Polski film dokumentalny Festiwalu Filmowego w Kazimierzu nad Wisłą 2002.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS