menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Spatif bez Julkego i Karnowskiego, a z Piotrowską, Świeszewskim i Tomaszewskim 09-03-2009


Spatif. Tym razem nie ze Sławomirem Julke i Jackiem Karnowskim, kiedyś często wspólnie towarzysko kończyli  tutaj dzień. Ten pierwszy już tam podobno nie przychodzi, ten drugi tam bywa… Ale dla tych co wiedzą więcej… Tak, z Karnowskim się spotkałem w jednym z sopockich hoteli… Kiedy go zapytałem: „O co walczy?” Odparł: „Mnie nie interesuje wyrok w zawieszeniu, dla mnie jest on także moim końcem. Walczę o wszystko. O moje życie”

Na szczęście nie rozmawiam o pokłóconych, poplątanych sopockich relacjach. Z  Tomaszem Tomaszewskim i Maciejem Świeszewskim rozmawiamy o barwach, kontraście. Potem wraz z ze znajomymi Macieja z ASP, przychodzi Agnieszka Piotrkowska, wpadła tutaj z Londynu, na swoje  pokazy filmów w ASP  („Married To The Eiffel Tower”, „Botticelli's Primavera: Myths Or Fingerprints”) i schodzimy z fotografii, obrazów do dokumentu, do relacji między bohaterami a reżyserami. Ona zrobiła film  o Tomaszewskim, ja teraz robię film o Świeszewskim. Oni i my.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS