menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Spatif bez Julkego i Karnowskiego, a z Piotrowską, Świeszewskim i Tomaszewskim 09-03-2009


Spatif. Tym razem nie ze Sławomirem Julke i Jackiem Karnowskim, kiedyś często wspólnie towarzysko kończyli  tutaj dzień. Ten pierwszy już tam podobno nie przychodzi, ten drugi tam bywa… Ale dla tych co wiedzą więcej… Tak, z Karnowskim się spotkałem w jednym z sopockich hoteli… Kiedy go zapytałem: „O co walczy?” Odparł: „Mnie nie interesuje wyrok w zawieszeniu, dla mnie jest on także moim końcem. Walczę o wszystko. O moje życie”

Na szczęście nie rozmawiam o pokłóconych, poplątanych sopockich relacjach. Z  Tomaszem Tomaszewskim i Maciejem Świeszewskim rozmawiamy o barwach, kontraście. Potem wraz z ze znajomymi Macieja z ASP, przychodzi Agnieszka Piotrkowska, wpadła tutaj z Londynu, na swoje  pokazy filmów w ASP  („Married To The Eiffel Tower”, „Botticelli's Primavera: Myths Or Fingerprints”) i schodzimy z fotografii, obrazów do dokumentu, do relacji między bohaterami a reżyserami. Ona zrobiła film  o Tomaszewskim, ja teraz robię film o Świeszewskim. Oni i my.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS