menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Platforma podzielona w sprawie Karnowskiego 19-03-2009
„Platforma podzielona w sprawie Karnowskiego”, pisze Trójmiejski dodatek Gazety Wyborczej, odkrywając to, co od miesięcy mówi się w Sopocie w sprawie prezydenta Jacka Karnowskiego, który wydaje się już być przekonany, że to prawda. W rozmowach nie dystansuje się od tego poglądu, który wyjawił mi ostatnio jeden z rozmówców:

– To nie PIS stoi za aferą a Sławomir Nowak i Donald Tusk, nie pozwalając by wyszła cała prawda o biznesmenie Julke. Urząd skarbowy milczy, służby w jego kwestii także. Nowak nigdy nie daruje upokorzenia jakie doznał od Karnowskiego i jego ludzi. Julke teraz nie tylko służy CBA, prokuratorowi Niemczykowi, ale i części rządzącej PO, która chce się rozliczyć z frakcją trójmiejską nie należącą do najbliższego kręgu premiera Donalda Tuska.

Jak w każdej teorii, jest w tym jakieś źdźbło prawdy. Ale warto też przytoczyć słowa jednego z polityków platformy, dalekiego od dworu Tuska, który mówi:
- Nie położyłbym pod topór ręki za Jacka, to nie dyktafon Julkego jest problemem teraz dla niego, a sprawa samochodów.

Karnowski mówi, że wkrótce wyjaśni to i oczyści się z zarzutów, ale na co czeka? Niech to wreszcie zrobi.  Prezydent Sopotu dobrze przecież wie, że nie z Nowakiem i Tuskiem konsultował się Julke w sprawie upublicznienia nagrania z dyktafonem. To, że cała sytuacja może być im na rękę w rozgrywkach międzypartyjnych nie może tłumaczyć obecnej sytuacji Jacka Karnowskiego.

http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612,6403923,Platforma_podzielona_w_sprawie_Karnowskiego.html

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Nie docenia pan Nowaka
Autor: zupa rybna
2009-03-20 00:00:30
Mściwość nei zna granic. Wymowna jest reakcja Hala.

Szczyt absurdu
Autor: malinowski
2009-03-22 22:33:47
teza, że aferę z Karnowskim wymyślił Nowak z Tuskiem jest szczytem absurdu. To tak, jak teza, że za przemianami w 1989 stało KGB.

ten pan
Autor: Nat.
2009-03-23 14:11:46
coś blado wygląda na tym zdjęciu

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS