menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Stęchlizna 26-03-2009
Po lekturze książki Jana Żaryna „Aparat represji wobec księdza Jerzego Popiełuszki” nie rozumiem próby zdyskredytowania tej pracy.  Oczekiwano, że nie wyjdzie stęchlizna tamtych czasów? Kościół jest piękny tylko w swojej fasadzie, w nim są też zwykli ludzie, ze swoimi ułomnościami. Bycie biskupem, księdzem nie oznacza, że nie można też być draniem, miernym człowiekiem.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Kto przeprosi Chrostowskiego?
Autor: htc
2009-03-26 14:42:42
Media (najpierw \"Wprost\", a ostatnio \"Polska\" i TVN) w ciągu minionych kilku lat zrobiły wiele, by Waldemara Chrostowskiego, kierowcę ks. Jerzego Popiełuszki, przedstawić jako agenta Służby Bezpieczeństwa, który donosił na kapelana \"Solidarności\", a nawet mógł pomóc w porwaniu kapłana. Chrostowski, dla którego porwanie i śmierć księdza są trwałą traumą, nie bronił się prawie wcale. Ale tym bezwzględniej był atakowany. Jeden z felietonistów nazywał go już wprost \"ubeckim kapusiem\".

IPN milczał. Dopiero wczoraj przedstawiciel Instytutu przyznał: \"Na Chrostowskiego nic nie ma. To ofiara SB, nie agent\".

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS