menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Może zżarły go szczury? 05-04-2009
Przed jutrzejszym dniem łączę się na skypie z Maciejem Świeszewskim. Maciej przewozi obraz „Ostatnia Wieczerza” do miejsca, gdzie ostatecznie ma być wystawiony, pokazany publiczności. Jego dzieło od ponad dwóch lat leży zwinięte w kościele Św. Jana w Gdańsku. Trwa tam remont.

-Mam stracha jak cholera – mówi Maciej. - Nie wiem, co się stało. Może zżarły go szczury? Uczestniczę w surrealistycznym przedsięwzięciu. Nawet magnez wziąłem dzisiaj.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
obrazy
Autor: Nat.
2009-04-07 15:46:54
szczury to \'1984\'... ... a z Trójmiastem kojarzy mi się \'Sąd Ostateczny\' Memlinga... siadłam sobie w Muzeum (jak Ty Sylwek na sali rozpraw) i patrzałam na niego długo, na każdy detal... jak na \'Guernikę\'... ... w pensjonacie, w którym się zatrzymałam w Gdańsku, wisiała na ścianie papierowa kopia obrazu, działała na mnie rozpraszająco...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS