menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Może zżarły go szczury? 05-04-2009
Przed jutrzejszym dniem łączę się na skypie z Maciejem Świeszewskim. Maciej przewozi obraz „Ostatnia Wieczerza” do miejsca, gdzie ostatecznie ma być wystawiony, pokazany publiczności. Jego dzieło od ponad dwóch lat leży zwinięte w kościele Św. Jana w Gdańsku. Trwa tam remont.

-Mam stracha jak cholera – mówi Maciej. - Nie wiem, co się stało. Może zżarły go szczury? Uczestniczę w surrealistycznym przedsięwzięciu. Nawet magnez wziąłem dzisiaj.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
obrazy
Autor: Nat.
2009-04-07 15:46:54
szczury to \'1984\'... ... a z Trójmiastem kojarzy mi się \'Sąd Ostateczny\' Memlinga... siadłam sobie w Muzeum (jak Ty Sylwek na sali rozpraw) i patrzałam na niego długo, na każdy detal... jak na \'Guernikę\'... ... w pensjonacie, w którym się zatrzymałam w Gdańsku, wisiała na ścianie papierowa kopia obrazu, działała na mnie rozpraszająco...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS