menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Może zżarły go szczury? 05-04-2009
Przed jutrzejszym dniem łączę się na skypie z Maciejem Świeszewskim. Maciej przewozi obraz „Ostatnia Wieczerza” do miejsca, gdzie ostatecznie ma być wystawiony, pokazany publiczności. Jego dzieło od ponad dwóch lat leży zwinięte w kościele Św. Jana w Gdańsku. Trwa tam remont.

-Mam stracha jak cholera – mówi Maciej. - Nie wiem, co się stało. Może zżarły go szczury? Uczestniczę w surrealistycznym przedsięwzięciu. Nawet magnez wziąłem dzisiaj.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
obrazy
Autor: Nat.
2009-04-07 15:46:54
szczury to \'1984\'... ... a z Trójmiastem kojarzy mi się \'Sąd Ostateczny\' Memlinga... siadłam sobie w Muzeum (jak Ty Sylwek na sali rozpraw) i patrzałam na niego długo, na każdy detal... jak na \'Guernikę\'... ... w pensjonacie, w którym się zatrzymałam w Gdańsku, wisiała na ścianie papierowa kopia obrazu, działała na mnie rozpraszająco...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS