menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Świadek debil a prokurator z zanikiem pamięci 15-04-2009
Mamy świadków koronnych, którzy mają poziom inteligencji określany na poziomie debila, mamy też prokuratorów, którzy publicznie przyznają się, że nie są wystarczająca sprawni intelektualnie i psychicznie, mają zaniki pamięci.
„Komisja śledcza ds. nacisków zdecydowała, że prokuratora Jarosława Dusia przesłucha w późniejszym terminie, w obecności biegłego psychologa. Duś, który był członkiem prokuratorskiego zespołu zajmującego się w 2007 r. przeciekiem z akcji CBA w Ministerstwie Rolnictwa, zeznał przed komisją, że może mieć zaniki pamięci.
Na początku przesłuchania Duś powiedział, że posiada zaświadczenie ZUS stwierdzające 5-procentowy uszczerbek na zdrowiu. Miał go doznać - jak mówił - gdy w prokuraturze spadł z uszkodzonego fotela i uderzył głową w ścianę. Wytłumaczył, że może mieć zaniki pamięci i niektórych spraw nie będzie mógł sobie przypomnieć.
Duś potwierdził, że pełni obecnie funkcję prokuratora i nie jest na zwolnieniu lekarskim.” (PAP, Onet.pl)

Jak widać można zamienić wymiar sprawiedliwości w teatr groteski. Strasznie i śmiesznie. Problemem jednak jest to, że ułomności wymiaru sprawiedliwości dotykają najważniejszych sfer życia ludzi, decydują często o ich  losie lub życiu.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
:)
Autor: Nat.
2009-04-17 15:11:16
niezła farsa...

Pokolenie Wolnej Polski
Autor: M.B
2009-04-17 16:14:13
Miejmy nadzieje, że Polenia Wolnej Polski nie ugnie się pod naciskiem Ubeckiej Sitwy

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS