menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Impas 18-04-2009
To nie lenistwo spowodowało, że zmalała ilość wpisów, notatek na blogu. Tak łatwo wpaść w sztuczność i zacząć pisać na siłę. Przy tym coraz bardziej narasta niechęć do prowadzenia dziennika, którą trudno mi przezwyciężać.
Zakończyłem pisanie książki z Piotrem Pytlakowskim. Wchodzę od kilku dni ponownie w montaż „Ściganego”. Najlepszym określeniem dla tego jak przebiega obecnie ten proces jest słowo -  impas. Należy inaczej opowiedzieć historię ludzi, których splotły tamte czasy. Potrzebujemy z Piotrem  kolejnych rozmówców, dni zdjęciowych. Faza montażu filmu to bezlitosna weryfikacja tego co się uzyskało, do czego doszło. Na własne oczy widzisz dziury, mielizny.

Od rana nie byłem  w stanie zasiąść przed monitory, dopiero wieczorem wreszcie się przemogłem. Obejrzałem ponownie pierwszy kwadrans filmu i zacząłem dalej montować.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
jak przetrwać w czasie kryzysu...
Autor: Nat.
2009-04-20 15:54:52
siedzę sobie przed trzema dużymi monitorami, do tego dwa małe, ergonomiczne laptopy - taka elektroniczna kociarnia

... interesujący jest warsztat twórcy \"od kuchni\" - nawet jak pisze, że mu się nie chce pisać - i ma odwagę pisać o mieliznach...

mnie z kolei ominęło szkolenie z zakresu mediacji z niedoszłymi samobójcami i porywaczami - za 75 zeta można uzyskać taki papier - w dwie godziny taki pan z Wydziału Terroru Policji nauczy wszystkiego co potrzeba w negocjacjacjach kryzysowych tego typu

ponieważ moje romanse zwykle miały dość dramatyczny przebieg, postanowiłam się wyszkolić i wyspecjalizować w tego typu negocjacjach - uważam, że umiejętności praktycznych w dziedzinie zarządzania antykryzysowego nigdy za wiele

http://www.goldenline.pl/spotkanie/seminarium-nt-negocjacji-kryzysowych-z-porywaczami-i-samobojcami2

(szkolenie w Warszawie miało miejsce 7.4., teraz ma miejsce objazd szkolenia po Polsce... w tym filmu szkoleniowego, na którym antyterroryści wybijają szyby w warszawskim metrze i kładą wszystkich pokotem, bo każdy człowiek może stanowić zagrożenie)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS