menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Impas 18-04-2009
To nie lenistwo spowodowało, że zmalała ilość wpisów, notatek na blogu. Tak łatwo wpaść w sztuczność i zacząć pisać na siłę. Przy tym coraz bardziej narasta niechęć do prowadzenia dziennika, którą trudno mi przezwyciężać.
Zakończyłem pisanie książki z Piotrem Pytlakowskim. Wchodzę od kilku dni ponownie w montaż „Ściganego”. Najlepszym określeniem dla tego jak przebiega obecnie ten proces jest słowo -  impas. Należy inaczej opowiedzieć historię ludzi, których splotły tamte czasy. Potrzebujemy z Piotrem  kolejnych rozmówców, dni zdjęciowych. Faza montażu filmu to bezlitosna weryfikacja tego co się uzyskało, do czego doszło. Na własne oczy widzisz dziury, mielizny.

Od rana nie byłem  w stanie zasiąść przed monitory, dopiero wieczorem wreszcie się przemogłem. Obejrzałem ponownie pierwszy kwadrans filmu i zacząłem dalej montować.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
jak przetrwać w czasie kryzysu...
Autor: Nat.
2009-04-20 15:54:52
siedzę sobie przed trzema dużymi monitorami, do tego dwa małe, ergonomiczne laptopy - taka elektroniczna kociarnia

... interesujący jest warsztat twórcy \"od kuchni\" - nawet jak pisze, że mu się nie chce pisać - i ma odwagę pisać o mieliznach...

mnie z kolei ominęło szkolenie z zakresu mediacji z niedoszłymi samobójcami i porywaczami - za 75 zeta można uzyskać taki papier - w dwie godziny taki pan z Wydziału Terroru Policji nauczy wszystkiego co potrzeba w negocjacjacjach kryzysowych tego typu

ponieważ moje romanse zwykle miały dość dramatyczny przebieg, postanowiłam się wyszkolić i wyspecjalizować w tego typu negocjacjach - uważam, że umiejętności praktycznych w dziedzinie zarządzania antykryzysowego nigdy za wiele

http://www.goldenline.pl/spotkanie/seminarium-nt-negocjacji-kryzysowych-z-porywaczami-i-samobojcami2

(szkolenie w Warszawie miało miejsce 7.4., teraz ma miejsce objazd szkolenia po Polsce... w tym filmu szkoleniowego, na którym antyterroryści wybijają szyby w warszawskim metrze i kładą wszystkich pokotem, bo każdy człowiek może stanowić zagrożenie)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS