menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

O przestępcach, prokuratorach i dentystach 19-04-2009
Premier Włoch Silvio Berlusconi: "Mój ojciec mówił jedno: jeżeli rodzi się ktoś, komu przyjemność sprawia robienie krzywdy, ma trzy możliwości, może zostać przestępcą, prokuratorem albo dentystą. Dentyści się wyzwolili, bo teraz istnieje znieczulenie".

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Natural Born Killers
Autor: Nat.
2009-04-20 15:01:49
my, masowi odbiorcy, lubimy scenariusze o \"dobrych\" przestępcach i skorumpowanej reszcie - do tego wątki erotyczne, czasem nawet miłosne (\"Bandyta\",\"Leon Zawodowiec\", ... )

zmontuj Sylwek coś fajnego!

... żeby tych wszystkich \'złych panów\' rozbolały zęby :)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS