menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kto z posłów bierze narkotyki? 22-04-2009
Wczoraj obruszony poseł Jan Widacki chodził i wymachiwał w Sejmie i przed nim wywiadem Eryka Mystewicza przeprowadzonym przez Michała Karnowskiego, zamieszczonym w Dzienniku (W Polsce skończyła się prawdziwa polityka). Był obruszony.

- Kto w sejmie bierze narkotyki? – zapytał.
Myślałem, że żartuje. Ale on był całkowicie poważny. Podetknął skserowany artykuł z Dziennika, z zakreślonym na żółto fragmentem:
„Nigdy do tej pory nie było tu twardych narkotyków. Był alkohol - jak w każdym środowisku skoszarowanych mężczyzn - natomiast nie było narkotyków” – mówi Eryk Mystewicz. Na co zdumiony Michał Karnowski, pyta: „Teraz są?” Mystewicz odpiera: „Niestety tak.”

Półżartem, pół serio odpowiedziałem, że o narkotykach to ja słyszałem w Kancelarii Prezydenta, był tam urzędnik Artur Piłka, który na własny użytek pochłaniał hurtowe ilości narkotyków, i wymieniłem kilku byłych ludzi z tejże kancelarii, znajomych Piłki, z którymi tenże miał się bawić na imprezach, co skrzętnie zarejestrowała obserwacja CBŚ. Kiedyś wspominałem o tym, że jeden z szefów tejże instytucji myślał o tym, by w toaletach Kancelarii Prezydenta rozrzucić testery narkotykowe. Wątpił on, że tylko Piłka zażywał tam narkotyki.

Widacki jednak nie załapał żartu. Na serio stwierdził:
- Zgłoszę Mystewicza do prokuratury, niech go przesłuchają i powie, kto zażywa w Sejmie z posłów narkotyki. To przestępstwo, będzie musiał powiedzieć.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
narkotyczne immunitety
Autor: Nat.
2009-04-28 13:58:29
tania sensacja... nawet nie wiem jak to skomentować... wysłałam tylko linka do tego tekstu - jako ciekawostkę - do mojego ulubionego wydziału narkotyków :)

skoro niektórzy posłowie włóczą się po burdelach a prostytucja nieodłącznie idzie w parze z narkotykami, to co się dziwić?

w końcu kokaina to narkotyk elit... (\"elit\"...)
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film dokumentalny, Produkcja Program II TVP & TPS Studio Filmowe, czas 64 minut; produkcja 2002 rok.
Nagroda: Najlepszy Polski film dokumentalny Festiwalu Filmowego w Kazimierzu nad Wisłą 2002.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS