menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Na chwilę muszę odpocząć od realizmu 05-05-2009
Piotr przywiózł z wydawnictwa skład książki, która ma pójść do druku. Ostatnia możliwość naniesienia poprawek.  Przerwałem montaż „Ściganego”, w 30 minucie filmu,  by sczytać książkę.  Dawkuję sobie ją jednak. Czas mam do piątku, więc wracam do „Ściganego”. I potem znowu w tekst książki. Tak na przemian.

Wieczorem chwila rozmowy z Maciejem na skype. Lampka wina. Siedział przy swoim nowym, dębowym biurku. Tak mała przyjemność jaką sobie sprawił.

-  Zacząłem malować abstrakcyjny obraz, na chwilę muszę odpocząć od realizmu – rzuca.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS