menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

To święto stało się tyle warte co pupa Kylie Minogue 12-05-2009


Byłem jednym z tych małych żuczków, który w 1989 roku współtworzył to, co 4 czerwca ma być świętowane. Współorganizowałem pierwszy Komitet Obywatelski w ówczesnym województwie elbląskim, powstał on nie w Elblągu a w gminie Ryjewo.  Wspierałem tamte wybory i dzisiaj patrząc na to co się dzieje ogarnia mnie zażenowanie. Politycy dla swoich celów wszystko zeszmacą.

Mój znajomy z Trójmiasta opowiedział mi o kilku historiach jakie działy i dzieją się w związku z organizacją kilku imprez okolicznościowych, jakie mają się odbyć na dwudziestolecie. Tam nie chodzi o nic innego niż o własny interes. Wstydu nie mają!

To święto stało się tyle warte co pupa  Kylie Minogue. Przyznam, że mniej mnie irytuje wizja  płonących opon podpalanych przez stoczniowców niż perfumy i różowa sukienka Kylie Minogue, fakt, że zwycięstwo nad komunizmem uświetnić ma pupa już starzejącej się gwiazdki. To jest prawdziwy skandal świadczący o niekompetencji, braku wrażliwości organizatorów, nie mających świadomości tego, czym jest rocznica 4 czerwca. To nie jest Pierwszy Maja!

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Potrafimy się bić,nie umiemy walczyć...
Autor: bajnajt
2009-05-12 00:51:32
Może starzejąca się,ale...zawsze d*** :)

*
Autor: iv
2009-05-12 10:43:27
za sto lat, gdy niektórym wreszcie uda się ogarnąć pewne mechanizmy zachodzące w \'szeroko rozumianej przyrodzie\',
mniej będzie frustracji wynikającej z faktu, że globalnie, uczciwie pokazana ładna pupa, jest dużo więcej warta niż kilku pogubionych idiotów, którzy doprawdy, nie potrafią dojść sedna, kto komu i za ile co sprzedał,
albo ukradł;)
jeszcze nie tak dawno, obserwowałam pewne polityczne zjawiska z troską, później z zażenowaniem, dzisiaj właściwie trudno było by mi nazwać emocję, która towarzyszy oglądaniu tego spektaklu,
Jak to mówi mój zaprzyjaźniony, galaktyczny globtroter: \"na szczęście nie muszę nigdzie jechać, bo wszystko mam u siebie w domu :)\"

To gust Staszka Trzcińskiego
Autor: trzcinka
2009-05-12 11:58:57
ulubieńca warszawskich salonów. Jego firma potraktowała to jak zwykł event, na którym się zarabia, a nie myśli o misji publicznej.

Jest czym się dzielić
Autor: gosc
2009-05-12 23:17:37
Chlebowski: ECS otrzymało na ten cel z budżetu 35 mln zł.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS