menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Nadużycie słowne Jareckiej, czyli głupota Nieznalskiej jest zaraźliwa 13-05-2009
„Dziś kolejna rozprawa Doroty Nieznalskiej. Proces trwa siedem lat i porównywano go już z procesem Gorgonowej. Czy Nieznalska to „rytualna ofiara” młodej demokracji?” - pisze w Gazecie Wyborczej Dorota Jarecka. Krótko można by odpowiedzieć Jareckiej, by przygotowywała się do tego co pisze. Widać, że nie ma pojęcia czego dotyczył proces Gorgonowej, o co w nim chodziło? Chyba Jarecka nie kwestionuje autorstwa „Pasji” Nieznalskiej? Ale dobrze brzmi porównanie sprawy Nieznalskiej do Gorgonowej. Nieznalska ma też być „rytualną ofiarą” młodej demokracji! Nieźle. Dorota Nieznalska jest po prostu ofiarą swojej głupoty, bezmyślnej prowokacji. Kiedy zrobiło sie już głośno o sprawie, szukano na siłę wytłumaczenia ukrzyżowania penisa na krzyżu. Pomagano Nieznalskiej szukać argumentów, sama ich nie posiadała by w wystarczającym stopniu uzasadnić swojej pracy. Wiedzą o tym osoby z najbliższego otoczenia Nieznalskiej, więc zejdźmy z wysokiego „C”.

Odrębną sprawą jest fakt ścigania karnego Doroty Nieznalskiej. Do tego nigdy nie powinno dojść. Skazanie Nieznalskiej świadczyłoby tylko o tym, że w Polsce obowiązują te same standarty co w republice islamskiej.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Czy wtedy też Gazeta by udwała,że nic się nei stało?
Autor: Tara
2009-05-14 12:55:48
Niech Nieznalska zawiesi męskie przyrodzenia na Gwieździe Dawida lub zabawi się symbolami Islamu, jak taka odważna?

:)
Autor: Nat.
2009-05-15 11:57:14

\"Z głupotą sami bogowie walczą nadaremno.\"

\"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.\"

A. Einstein

co nas zanudzą to nas zanudzą :)
Autor: eimee
2009-05-18 21:51:35
Powala ta \"odkrywczość\" twórczości Nieznalskiej, artystka się zadęła na prekursorstwo, towarzyszy jej poczucie misji i męczeństwa za sprawę, a to wszystko już było ........
Kiedy została przekroczona granica poza którą artyzm jest żle widziany w pewnych kręgach? Mam wrażenie że to jest zemsta na społeczeństwie za nieumiejętność odnalezienia się w nim. Dawniej panowały jasne reguły gry, jednostka znała swoje miejsce, artysta ubierał w swoje wizje te napięcia między ludżmi, dziś wiele wolno, chuliganić, deprawować (tacy artyści jak Nieznalska uwielbiają być strofowani jak dzieci, bo to są stygmaty ich męczeństwa).
Jedynym, najbardziej rozpoznawanym kierunkiem w sztuce zdaje się być skanadalizm i brat jego infantylizm.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS