menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Zatrzymanie pod publikę 14-05-2009
W Dzienniku komentarz Mateusza Borka „CBA zepsuło transmisję finału”:

„Po meczu nasz reporter Marcin Feddek chciał wejść do szatni zawodników zwycięskiego Śląska Wrocław. Trwała transmisja, zamierzaliśmy pokazać radość zawodników, lejącego się szampana, wypowiedzi na gorąco, niezwykłe emocje. Coś co w sporcie jest najpiękniejsze (…)
Przed wejściem zatrzymało nas jednak trzech smutnych dżentelmenów, twierdząc stanowczo, że nigdzie nie wejdziemy. „Pan nas źle zrozumiał, my nie jesteśmy ochroniarzami obiektu, reprezentujemy Centralne Biuro Antykorupcyjne i właśnie na terenie stadionu prowadzimy czynności operacyjne” – usłyszeliśmy. Do swojej szatni nie mogli też wejść zawodnicy, którzy zostali trochę dłużej na murawie stadionu, bo udzielali wywiadów(…)
A najbardziej groteskowe jest to, że za kilkadziesiąt godzin ci piłkarze wyjdą z prokuratury i pewnie zagrają w innych spotkaniach. My jako podatnicy zapłaciliśmy za delegację panów z CBA, którzy jechali po Jacka B. z Wrocławia do Wodzisławia, choć on przecież gra w Śląsku i mieszka kilka przecznic od prokuratury. Naprawdę mocno zastanawiam się, czy w tym wszystkim chodzi o prawdziwą walkę z korupcją, czy propagandę sukcesu i skuteczności działania pewnych organów
http://www.dziennik.pl/sport/article379762/CBA_zepsulo_transmisje_finalu.html

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
organy
Autor: Nat.
2009-05-15 12:00:36

mają parcie na szkło

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS