menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Zatrzymanie pod publikę 14-05-2009
W Dzienniku komentarz Mateusza Borka „CBA zepsuło transmisję finału”:

„Po meczu nasz reporter Marcin Feddek chciał wejść do szatni zawodników zwycięskiego Śląska Wrocław. Trwała transmisja, zamierzaliśmy pokazać radość zawodników, lejącego się szampana, wypowiedzi na gorąco, niezwykłe emocje. Coś co w sporcie jest najpiękniejsze (…)
Przed wejściem zatrzymało nas jednak trzech smutnych dżentelmenów, twierdząc stanowczo, że nigdzie nie wejdziemy. „Pan nas źle zrozumiał, my nie jesteśmy ochroniarzami obiektu, reprezentujemy Centralne Biuro Antykorupcyjne i właśnie na terenie stadionu prowadzimy czynności operacyjne” – usłyszeliśmy. Do swojej szatni nie mogli też wejść zawodnicy, którzy zostali trochę dłużej na murawie stadionu, bo udzielali wywiadów(…)
A najbardziej groteskowe jest to, że za kilkadziesiąt godzin ci piłkarze wyjdą z prokuratury i pewnie zagrają w innych spotkaniach. My jako podatnicy zapłaciliśmy za delegację panów z CBA, którzy jechali po Jacka B. z Wrocławia do Wodzisławia, choć on przecież gra w Śląsku i mieszka kilka przecznic od prokuratury. Naprawdę mocno zastanawiam się, czy w tym wszystkim chodzi o prawdziwą walkę z korupcją, czy propagandę sukcesu i skuteczności działania pewnych organów
http://www.dziennik.pl/sport/article379762/CBA_zepsulo_transmisje_finalu.html

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
organy
Autor: Nat.
2009-05-15 12:00:36

mają parcie na szkło

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS