menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Gra w durnia? 16-05-2009


Gra w durnia. W młodości czasami się w nią bawiło lub grało w karty. Zadaniem było udawać, że nic się nie wie, nie pamięta, nie poznaje. Kto najlepiej umiał zaprzeczać, grać durnia, wygrywał. Wczoraj niestety minister sprawiedliwości w programie TVN24 przypomniał mi o tej grze. „- Kto to jest Kataryna? – pytał.- To imię, czy nazwisko? Pseudonim? O, bardzo ładny. A może to tylko maszyna, nie człowiek?” Oczywiście, przychodząc do studia nie zaczerpnął wiedzy, w jakiej sprawie ma się wypowiadać, nie rozmawiał wcześniej ze swoim synem…?

Mam nadzieję, że ministra sprawiedliwości Andrzeja Czume nie dopadnie mania prześladowcza (tak jak niektórych jego poprzedników) i nie zacznie używać wymiaru sprawiedliwości do ścigania, szukania haków na wyimaginowanych wrogów swojej osoby i zajmowanego stanowiska. Z pracy w sejmowej śledczej komisji do spraw nacisków dobrze wie, jak usłużni potrafią być niektórzy prokuratorzy, policjanci, czy funkcjonariusze służb.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Mistrz gry w durnia!
Autor: :)
2009-05-18 09:51:17
Konrad Piasecki: Panie ministrze, czy pan przejmuje się wybuczeniem przez sędziów?

Andrzej Czuma: Nie, dlatego że – po pierwsze – ja przemawiając nic nie słyszałem. To była ładna aula. Tam wysoko ktoś podobno buczał.

Konrad Piasecki: Podobno buczeli.

Andrzej Czuma: Siedzieli tam dziennikarze, więc dla nich to było duże buczenie. Dla mnie było małe.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS