menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Naiwnością można nazwać wiarę w to, że coś się zmieni. Kittel i Jabrzyk zrobili jeden z ważniejszych reportaży śledczych jaki się od miesięcy ukazał w telewizji. 19-05-2009


Jak wytłumaczyć cel wizyty oficerów ABW u Aleksandra Śniega? – pytają Bertold Kittel i Jarosław Jabrzyk w reportażu (wyemitowanym w Superwizjerze TVN) poświęconym prokuratorowi krajowemu Edwardowi Zalewskiemu. Jak? Niezmiennością metod działania wymiaru sprawiedliwości, prokuratorów, ministrów i służb. Chyba, że chodziło o pilne sprawdzenie faktów dotyczących prokuratora krajowego. Wtedy działanie ABW zrozumiałe. Dzieje się tak na całym świecie. Ale jeśli tak, to dlaczego nie ma reakcji i nadal pełni on swoją funkcję?  Nie przeszłość Edwarda Zalewskiego jest problemem ale jego kłamstwa i uniki. Należy mieć świadomość roli prokuratora krajowego w systemie wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

Bertold Kittel i Jarosław Jabrzyk zrobili jeden z ważniejszych reportaży śledczych jaki się od miesięcy ukazał w telewizji.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
:)
Autor: Nat.
2009-05-19 09:42:56
Kittel to debeściak...! :)

Taak
Autor: ollo
2009-05-20 07:36:23
Kitel the besciak. gadka dla naiwnych.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS