menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Naiwnością można nazwać wiarę w to, że coś się zmieni. Kittel i Jabrzyk zrobili jeden z ważniejszych reportaży śledczych jaki się od miesięcy ukazał w telewizji. 19-05-2009


Jak wytłumaczyć cel wizyty oficerów ABW u Aleksandra Śniega? – pytają Bertold Kittel i Jarosław Jabrzyk w reportażu (wyemitowanym w Superwizjerze TVN) poświęconym prokuratorowi krajowemu Edwardowi Zalewskiemu. Jak? Niezmiennością metod działania wymiaru sprawiedliwości, prokuratorów, ministrów i służb. Chyba, że chodziło o pilne sprawdzenie faktów dotyczących prokuratora krajowego. Wtedy działanie ABW zrozumiałe. Dzieje się tak na całym świecie. Ale jeśli tak, to dlaczego nie ma reakcji i nadal pełni on swoją funkcję?  Nie przeszłość Edwarda Zalewskiego jest problemem ale jego kłamstwa i uniki. Należy mieć świadomość roli prokuratora krajowego w systemie wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

Bertold Kittel i Jarosław Jabrzyk zrobili jeden z ważniejszych reportaży śledczych jaki się od miesięcy ukazał w telewizji.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
:)
Autor: Nat.
2009-05-19 09:42:56
Kittel to debeściak...! :)

Taak
Autor: ollo
2009-05-20 07:36:23
Kitel the besciak. gadka dla naiwnych.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS