menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Naiwnością można nazwać wiarę w to, że coś się zmieni. Kittel i Jabrzyk zrobili jeden z ważniejszych reportaży śledczych jaki się od miesięcy ukazał w telewizji. 19-05-2009


Jak wytłumaczyć cel wizyty oficerów ABW u Aleksandra Śniega? – pytają Bertold Kittel i Jarosław Jabrzyk w reportażu (wyemitowanym w Superwizjerze TVN) poświęconym prokuratorowi krajowemu Edwardowi Zalewskiemu. Jak? Niezmiennością metod działania wymiaru sprawiedliwości, prokuratorów, ministrów i służb. Chyba, że chodziło o pilne sprawdzenie faktów dotyczących prokuratora krajowego. Wtedy działanie ABW zrozumiałe. Dzieje się tak na całym świecie. Ale jeśli tak, to dlaczego nie ma reakcji i nadal pełni on swoją funkcję?  Nie przeszłość Edwarda Zalewskiego jest problemem ale jego kłamstwa i uniki. Należy mieć świadomość roli prokuratora krajowego w systemie wymiaru sprawiedliwości w Polsce.

Bertold Kittel i Jarosław Jabrzyk zrobili jeden z ważniejszych reportaży śledczych jaki się od miesięcy ukazał w telewizji.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
:)
Autor: Nat.
2009-05-19 09:42:56
Kittel to debeściak...! :)

Taak
Autor: ollo
2009-05-20 07:36:23
Kitel the besciak. gadka dla naiwnych.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS