menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Czy prokurator Zalewski nadal bezmyślnie podpisuje decyzje? 19-05-2009
-Nie wiedziałem dlaczego podpisuje ten dokument i co się z a nim kryje – mówi w magazynie 24 godziny Bogdanowi Rymanowskiemu prokurator krajowy Bogdan Zalewski.

Wyznanie to szokuje w ustach tak znaczącej postaci. Prokuratorowi Zalewskiemu wystarczy podać dokument i podpisuje, nie wynika w powód, motywy, bezmyślnie akceptuje to, że na przykład ktoś będzie zmuszony do przesłuchana przez służbę bezpieczeństwa.  Czy należy rozumieć, że teraz także automatycznie, bezmyślnie, podejmuje decyzję o wnioskach o podsłuchach, inwigilacji, wszczęciu śledztw?

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS