menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wiarygodność świadka 11-06-2009
Dzień w ogrodzie, na tarasie. Słońce spaliło skórę. Leniwa lektura książki „Wstrząsające dzieło kulejącego geniusza” Dave Eggersa. Krótki wypad na karuzelę i plac zabaw dla dzieci.

Kilka telefonów w związku z rewelacjami w sprawie śledztwa Papały. Co tu komentować? Wiarygodność głównego świadka Artura Zirajewskiego pseudonim „Iwan” (tak jak i innych osób: Mazura, Sasina, Kurnika, Raźniaka, Słowika, Bogudzkiego, Wierzbickiego - wszyscy są siebie równi w łgarstwach) warta jest funta kłaków to jedno, ale gorszy jest sposób zdobywania dowodów w tej sprawie metodą sztukowania. Na fastrygę. Lepieniem z zeznań kolejnych przestępców chcących coś ugrać dogodnym dla wizji śledczych zeznaniem. Za kilkanaście dni mija 11 lat od śmierci generała Marka Papały. Nie było i nie ma woli u nikogo by sprawę wreszcie ruszyć do spodu.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS