menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kolejny skazany w sprawie Olewnika próbował odebrać sobie życie? 17-07-2009
W styczniu 2008 roku kolejny skazany w sprawie Olewnika próbował odebrać sobie życie, był to Cezary Witkowski (35 lat). W liście do Grzegorza Owsianko (współoskarżonego w sprawie) napisał, że próbował podciąć sobie gardło, ale go odratowano.

Witkowski to typ twardego, pozbawionego emocji człowieka, w czasie rozpraw zawsze był uśmiechnięty, zachowywał się prowokacyjnie. Jest jednym z członków tzw. grupy nowodworskiej, którzy mieli porwać Krzysztofa Olewnika. Sąd skazał go na 13 lat więzienia.
Zapytana o próbę samobójczą Cezarego Witkowskiego rzecznik prasowa CZSW Luiza Sałapa powiedziała, że doszło do samookaleczenia Witkowskiego w styczniu 2008 roku w Piotrkowie Trybunalskim, pociął sobie brzuch i gardło.Odmawiał udzielenia pomocy. Podłożem była grypserka, czyli drugie życie więzienne, w jakim brał udział Witkowski.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
zamiatanie pod dywan
Autor: poltek
2009-07-18 10:32:36
Dlaczego ta informacja nie dotarła do opinii publicznej? Czy minister sprawiedliwości wie o tym? O śmierci strażnika dowiedział się też po czterech dnia, bo trafiła do mediów.

za tym zabójstwem Olewnika stoi ktoś chyba ktoś bardzo
Autor: mulder
2009-07-18 20:05:33
ginie radiowóz z aktami sprawy, sprawcy wieszaja sie jeden za drugim i do tego ten strażnik dziś (tzn.kilka dni temu).Tu chyba chodzi o kogoś znacznie mocniejszego niż ten jego wspólnik z którym Olewnik handlował stalą a którego podejrzewa prokuratura z Gdańska.

Zastanawia mnie...
Autor: juzek
2009-07-20 15:02:27
No właśnie Waszej książki wynika że z tych przekazanych 300 tys. euro... zabojcy podzielili miedzy soba 200 tys. Gdzie jest reszta tej kasy? Gdzie są te pieniadze? Przeciez te 600 banknotow 500 euro musialo gdzies wyplynac...

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS