menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Jak cię wezwie na przesłuchanie Engelking zastosuj metodę Engelkinga 21-07-2009
Jakże często prokuratorzy grzmią oburzeni za obstrukcję w postępowaniu  przed prokuraturą lub w sądzie, gdy ktoś dokonuje uników w postaci zwolnień lekarskich, chwytania się kruczków prawnych. Tymczasem najciemniej jest pod latarnią. Z samej góry, z prokuratury krajowej, prokuratura krajowa to przecież jak wiadomo elita, płynie przykład, jak postępować by przeciągać, odwlekać  postępowanie wymiaru sprawiedliwości.
” Jak dowiedział się Newsweek.pl prokurator Jerzy Engelking, były zastępca prokuratora generalnego, nadal nie podpisał protokołu z zeznań, jakie 1 lipca złożył przed sejmową komisją śledczą ds. nacisków.
Zamiast tego wysłał do przewodniczącego komisji list, w którym zapowiada, że zabierze się za czytanie dokumentu dopiero po powrocie z 6-tygodniowego urlopu.
Wtedy jednak – jak deklaruje – będzie przyjeżdżał na Wiejską „każdego dnia roboczego, po godzinie 17.00”. – Bardzo to łaskawe, zwłaszcza, jeśli się weźmie pod uwagę, że osoby, które mogą mu udostępnić dokumenty, pracują do godziny 16.00 – ironizuje jeden z pracowników Kancelarii Sejmu.
W piśmie, do którego dotarł serwis Newsweek.pl, Engelking zauważa także inną niż wakacje przeszkodę uniemożliwiająca mu szybkie podpisanie protokołu. Otóż, dokument z przesłuchania ma ponad 300 stron. I jak przekonuje prokurator, przeczytanie go i porównanie z nagraniami, będzie czasochłonne.”

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS