menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Patrzmy władzy na ręce 22-07-2009
Wczorajsze wydarzenia przed KDT pokazały, że niektórzy politycy, niektóre media rozmijają się z tym co podskórnie dzieje się wśród wielu grup społecznych w Polsce. Zbyt szybko media przeszły na stronę władzy, orzekając - władza czyni to co powinna, ilustrując to zdjęciem dziewczyny z piwem rzucającej kostką brukową w policję.
A metody rozwiązywania problemu? To nawet musiało się podobać wydawcom. Było ostro, wrzaski, krzyki, rozpacz, ranni. Więcej wymarzyć sobie nie można. Jest czym wypełniać program. Gdzieś daleko pozostał prawdziwy dramat ludzi, którzy mają problem ze związaniem każdego miesiąca tak by starczyło do pierwszego, żyjących na ciągłych pożyczkach, odmawianiu sobie coraz więcej i więcej, braku perspektyw na zmianę losu. Ludzie bronią się jak mogą by nie wypaść na margines życia.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Re: Patrzmy władzy na ręce
Autor: Zuza
2009-07-22 18:37:37
Cóż... ci ludzie mieli ponad pół roku, żeby dbać o to, by nie wypaść na \"margines życia\". Umowa wygasła z końcem roku, więc myślę, że dostali całkiem sporo czasu.
Kwestia lokalizacji proponowanych przez miasto jest sprawą zupełnie odrębną - nie będę się tu wypowiadać, bo się nie znam. Tak czy siak, świadomie czy nie (jeśli nie - to mówi samo za siebie) - podpisali umowę na czas o k r e ś l o n y . Ten czas minął z końcem roku = wypad. Skoro sami wyjęli się spod prawa, bezpodstawnie zajmując teren, niech teraz nie płaczą, że zostali potraktowani tak a nie inaczej. Fakt, że zasłaniali się dziećmi i kobietami w ciąży pozwolę sobie zostawić bez komentarza.
Owszem, współczuję im. Nie tego, że zostali potraktowani tak a nie inaczej ani tego, że pozbawiono ich \"własności\". Współczuję tylko naiwności, podejścia jakoś-to-będzie. Ale najbardziej współczuję dzieciom-tarczom. Tym w maminych brzuchach i poza nimi.

Gazowanie ludzi w pomieszczeniach zamknietych
Autor: Kamil
2009-07-26 09:44:23
odbyło się poprzednio Warszawie w lecie 1944roku.
Tylko cud sprawił że wtym roku obyło się bez ofiar śmiertelnych. Przecież w obszarze działania gazu mogły się znaleść osoby chore na serce lub na astmę. I nie miałyby gdzie uciec.
We władzach Warszawy działa niebezpieczny szlaeniec. Niezbędna jest dokładna analiza przebiegu zdarzeń i identyfikacja szleńca.

jak widac gazowy donek i bufetowa warszawska nadal bezkarni
Autor: ..........
2010-02-15 15:13:36
jak kazdy urzedas w polskim poniemeckim bantustanie

i ten jazgot poselskiej emanacji w tvpinfo w sprawie zeznan sobiesiaka
jak smial tak oszkalowac szanownych urzedasow

pomineli tylko to ze to samo powiedziala siostra olewnika


ale czy polacy otrzezwieja ???
watpie nie przy tych mediach slizgajacych sie z kuna i zaglem
po szambie lichwy i oszustwa

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS