menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Krótka pamięć mediów 30-07-2009
17 lipca napisałem na blogu o poderżnięciu sobie gardła (w 2008 r.) przez Cezarego Witkowskiego, jednego z porywaczy Krzysztofa Olewnika. Podciął sobie gardło plastikowym nożykiem, a służba więzienna nie zakwalifikowała tego jako próby samobójstwa, ale manifestację grypsera. News poszedł w świat. Temat pociągnęły Polsat News  (gdzie  o tym wspomniałem) i dzień później TVP Info. Powiedziały o tym w kontekście  historii samobójstwa strażnika z olsztyńskiego aresztu. Wypowiadał się wiceminister sprawiedliwości i rzeczniczka służby więziennej (nota bene, ode mnie dowiedziała się o tym wydarzeniu).
Potem zapadła cisza.

Minęły niecałe dwa tygodnie. I oto dzisiaj, 30 lipca, TOK FM podało rewelacyjnego newsa. Jak się radio dowiedziało (z blogu Latkowskiego, co zaznaczono mimochodem) niejaki Witkowski próbował ponad rok temu poderżnąć sobie gardło. Informacja za TOK FM pojawiła się w wielu innych mediach elektronicznych. Stała się główną wiadomością.

O czym ta opowieść świadczy? Po pierwsze, że media mają krótką pamięć. Odkrywają wiadomości, już odkryte. Po drugie, wydawcy telewizyjnych i radiowych serwisów nie mają pojęcia, o czym donosiła konkurencja nie przed wiekami, ale kilkanaście dni wcześniej.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Bezprawie i mafie prokuratorskie to polska specjalność
Autor: Jerzy Jachnik
2009-07-30 23:15:37
Jestem Prezesem Stowarzyszenia Przeciw Bezprawiu w Bielsku - Białej. Po przeczytaniu ksiażki \"Jak zabić Papałę\" nic mnie już nie zdziwi. Umarzanie przestępstw przez prokuraturę, sądowe krętactwa, korupcja wychodzą na każdym koroku nie wyłączając Prokuratury Krajowej i Sądu Najwyższego. Dysponujemy dowodami z orzeczeń. Sprawa K.Olewnika to tylko wierzchołek góry lodowej. Takich spraw są setki, może bez tak drastycznej śmierci ale niszczącej ludzi, ich rodziny. Przyczyną jest polska prokuratura. Zapraszamy na proces mafii paliwowej do Katowic. To sielanka. Chętnie przekażemy wiele spraw wraz z dowodami. Jest naprawdę o czym pisać. Prosze zaglądnoąć na strone www. aferyibezprawie.org - bielskiego stowarzyszenia.

wszyscy to wiedza tyle ze w metnej wodzie grube ryby zyja bezpiecznie
Autor: .........
2010-02-15 15:18:37
machiavellizm w rozkwicie

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS