menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dzika plaża 02-08-2009


W piątek P. wyszedł ze szpitala, wypalił pięć papierosów, wypił kawę na moim tarasie i pojechał na wieś.

Wczoraj ucieczka poza Warszawę, która nie chciała tak łatwo wypuścić i usidliła mnie w samochodowym korku. Omal nie zrezygnowałem.
Po godzinie znalazłem się nad Wisłą. Na  dzikiej plaży.

Obiecałem sobie codziennie pisać bloga, by się rozpisać, skoro czas już zacząć pisanie „Polskiej mafii.” Ale nazbyt wiele we mnie zamulenia.

Właśnie słucham „Ostatniej płyty” Milkshop. Zamierzam ją wydać ( Z Arkiem Delisiem) w październiku. Trzeba zamknąć projekt Milkshop, Piotr Krakowski musi spróbować nagrać swoją solową płytę.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
tylko tyle i aż tyle...
Autor: Marcin Piniak
2009-08-03 01:59:43
Szacunek - tylko tyle i aż tyle...

Uprawia Pan coś - co jest niezwykle ważne, a mianowicie - Ciągi Dalsze - po prostu jest Pan Konsekwentny.

Swoją drogą temat Polaków na Emigracji oraz realia jakie tutaj są (Londyn) - temat na Mocne Uderzenie - jest to swoista miniatura rodzaj Paraboli - tego co jest w Polsce. Ale to jest dla odmiany bez makijażu - nikt jeszcze tego nie upudrował. Nawet nie trzeba się wysilać specjalnie by to zobaczyć...

Pozdrawiam

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS