menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Jak nie masz kasy na sprzęt to nie wchodzisz na Everest 17-08-2009
Tekst o kolejnej odsłonie sprawy Olewnika, przesunięty na przyszły tydzień. Dzisiaj wykonałem kilkadziesiąt telefonów, emaili, faksów, by ustalić to, co w czasie informatyzacji wydawałoby się błahostką. Musimy mieć więcej czasu z Piotrem Pytlakowksim, by zamknąć rzetelnie reportaż.

Krótka wymiana esmsowa z gen. Sławomirem Petelickim. Od czasu programu Konfrontacja (2005), której jeden z odcinków był poświęcony misji w Iraku, gdzie on był gościem, nic się nie zmienia. Zmieniają się tylko ekipy rządzące. Obecną dyskusję po wypowiedzi generała Waldemara Skrzypczaka, dobrze skomentowali na Twitterze Maciej Gorzeliński i Michał Majewski. Ten ostatni stwierdził: "Trzeba było nie brać odpowiedzialności za prowincję. Jak jesteśmy nieprzygotowani to nie idźmy na wojnę. Trenujmy w B.Sulinowie."   Maciej Gorzeliński dodał: „Jak nie masz kasy na sprzęt to nie wchodzisz na Everest mówiąc ze tubylcy bez butli z tlenem dają radę.” 

Wieczorem kolejny roboczy pokaz „Ściganego”. Rozmowa z producentem o ostatecznym zamknięciu projektu. Końcowe prace postprodukcyjne zajmują czas i męczą swą pracochłonnością.

Przy okazji smutna konstatacja,  czas upływa, a nic się nie zmienia w sprawie. Janusz Lazarowicz ujawnił się, minęło ponad pół roku, a prokuratura ani  nie chce  go przesłuchać , ani wystąpić z wnioskiem ekstradycyjnym. Odnoszę wrażenie, że to ujawnienie się Lazarowicza tylko popsuło humor śledczym, wygodniej było im niby to go ścigać niż teraz zmierzyć się z posiadanymi dowodami w sądzie.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS