menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Jak nie masz kasy na sprzęt to nie wchodzisz na Everest 17-08-2009
Tekst o kolejnej odsłonie sprawy Olewnika, przesunięty na przyszły tydzień. Dzisiaj wykonałem kilkadziesiąt telefonów, emaili, faksów, by ustalić to, co w czasie informatyzacji wydawałoby się błahostką. Musimy mieć więcej czasu z Piotrem Pytlakowksim, by zamknąć rzetelnie reportaż.

Krótka wymiana esmsowa z gen. Sławomirem Petelickim. Od czasu programu Konfrontacja (2005), której jeden z odcinków był poświęcony misji w Iraku, gdzie on był gościem, nic się nie zmienia. Zmieniają się tylko ekipy rządzące. Obecną dyskusję po wypowiedzi generała Waldemara Skrzypczaka, dobrze skomentowali na Twitterze Maciej Gorzeliński i Michał Majewski. Ten ostatni stwierdził: "Trzeba było nie brać odpowiedzialności za prowincję. Jak jesteśmy nieprzygotowani to nie idźmy na wojnę. Trenujmy w B.Sulinowie."   Maciej Gorzeliński dodał: „Jak nie masz kasy na sprzęt to nie wchodzisz na Everest mówiąc ze tubylcy bez butli z tlenem dają radę.” 

Wieczorem kolejny roboczy pokaz „Ściganego”. Rozmowa z producentem o ostatecznym zamknięciu projektu. Końcowe prace postprodukcyjne zajmują czas i męczą swą pracochłonnością.

Przy okazji smutna konstatacja,  czas upływa, a nic się nie zmienia w sprawie. Janusz Lazarowicz ujawnił się, minęło ponad pół roku, a prokuratura ani  nie chce  go przesłuchać , ani wystąpić z wnioskiem ekstradycyjnym. Odnoszę wrażenie, że to ujawnienie się Lazarowicza tylko popsuło humor śledczym, wygodniej było im niby to go ścigać niż teraz zmierzyć się z posiadanymi dowodami w sądzie.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS