menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

To wojna Węglarczyka i polityków, a nie polska wojna 18-08-2009
Propagandysta polityki proamerykańskiej (inaczej nie da się określić jego tekstów), wcześniej wojny w Iraku a teraz w Afganistanie, Bartosz Węglarczyk w Gazecie Wyborczej pisze: „Afganistan to i polska wojna.” Węglarczyk jak zwykle nie ma wątpliwości: „Wojna w Afganistanie jest bez wątpienia: po pierwsze – wojną sprawiedliwą, a po drugie – wojną niezbędną.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Ostani gasi swiatło
Autor: stirlitz
2009-08-18 19:34:35
MON od conajmniej 1999 jest spralizowany, nie ma strategi i nie ma planów wieloletnich, kazda ekipa wypełnia go wlasnymi czesto bzdurnymi pomysłami vide profesjonalizacja bez modernizacji sprzetowej. Przez co uzyskujemy mowiac obrazowo mase opłacanych zolnierzy z maczugami i łukami w rekach. Tego typu rzeczy najbardziej wychodza w realnej sytuacji wojennej na manewrach zawsze da sie cos wypudrowac, wyciac udac ze nie mialo miejsca. Gen. Skrzypczak okazał sie niezaleznie od intencji dzielnym człowiekiem powiedzial publicznie cos co było tajemnica poliszynela u militarnych ekspertów. Dzis co drugi dziennikarz to ekspert ale w warstwie merotorycznej jest bardzo ale to bardzo słabiutko. Podam przyklad -Klich mowi generalowie z Dowództwa Wojsk Ladowych (od Skrzypczaka )chcieli zlote klamki jesli chodzi o parametry rozpoznawczych bezpilotowców. Prawda jest zas taka wymagania dla bezpilotowcow tworzyl Zarząd Analiz Wywiadowczych i Rozpoznawczych - P2 Sztabu Generalnego. Dziennikrzyny ani sie nie zajakneły ze Klich jest podłym kłamcą. Na wszystko sa dokumenty. To nie general a minister powinien odejsc.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS