menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

A wracajac do generała Skrzypczaka 20-08-2009
Blog Romualda Szeremietiewa: "A wracając do generała Skrzypczaka. Czy w państwie demokratycznym dowódca wysokiego szczebla powinien trzymać buzię na kłódkę i nie ma prawa wytykać błędów i zaniedbań?
Przed laty w Szwecji, która wprawdzie nie jest w NATO, ale jest niewątpliwie państwem demokratycznym, najwyższy wojskowy skrytykował ministra obrony. Szef rządu powołał komisję dla zbadania zarzutów. Komisja przyznała, że generał miał rację. I premier ministra odwołał.

W mojej ulubionej inaczej „Rzepie” (18.08.2009.) red. Piotr Semka zbeształ generała Skrzypczaka za „anarchizowanie wojska” i kończy swoje oskarżenia zdaniem: „Ktoś musi w końcu wyjaśnić generałowi, że to on posunął się za daleko.” Może jeszcze ten „ktoś” wyjaśni pani Natalii Ambrozińskiej, dlaczego zginął jej mąż."

http://szeremietiew.blox.pl/2009/08/POSZLI-NASI-W-BOJ-BEZ-BRONI.html

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Trochę z innej beczki
Autor: Rid
2009-08-22 19:10:44
Panie Sylwestrze, dlaczego dziennikarze śledczy nie pociągną sprawy sprzedaży stoczni. Przecież to powinien być smakowity kąsek dla nich. Dlaczego nie zapłacili, dlaczego w ogóle startowali do tego przetargu, dlaczego lekką ręką oddali te 6 mln euro? Ciekawa sprawa, wiele wątków. A może już się ktoś tym zajmuje? Nie wiem.

Rid!
Autor: zmorka
2009-08-23 00:38:20
Tu nawet nie są potrzebni dziennikarze śledczy. Wystarczyłyby zadawane pytania przez \"normalnych\" dziennikarzy. Nie deptali po piętach ani Gradowi, ani Tuskowi, maja ważniejsze sprawy na głowie. (chyba).

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS