menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Jak chiński biznesmen integrował się z policjantami w Zakopanem... 03-09-2009
Oto wspomnienia z integracji, spacerów, zwiedzania, picia i tańczenia z Chińskim Biznesmenem i stołecznymi funkcjonariuszami policji w lutym 2009 roku w Zakopanem. Swoje wspomnienia i galerię zdjęć zamieścili na stronach internetowych klubu „Tylko dla Orłów”.
ZAKOPANE LUTY 2009
Tradycji musiało stać się zadość, więc kolejny rok z rzędu ruszyliśmy na „ostatkowy” podbój zimowej stolicy naszego kraju. Wesoły autokar pomknął żwawo na południe, a im bliżej znajdowaliśmy się celu, tym przejrzystszy śpiew rozlegał się w mijanych przez nas okolicach. Standardowo ok. północy dotarliśmy szczęśliwie do zaprzyjaźnionego „Kozińca”. Przyznać trzeba, iż wyjazdowa załoga zgrała się błyskawicznie, dlatego też autokarowe prace integracyjne należało kontynuować w miejscu kwaterunku(...)

Pierwszy dzień pobytu zakończyliśmy wspaniałą zabawą „ostatkową”, której kulminacyjnym punktem było oficjalne powitanie w naszym Klubie nowych członków oraz wręczenie odznak klubowych(...)

Następnie przemieściliśmy do jakże gościnnej „Karpielowej Jaty”, gdzie zgodnie biesiadowaliśmy przy dźwiękach góralskiej muzyki.
Ostatni dzień przebiegł na spacerach i ostatnich zakupach w sercu Zakopanego. Z bagażem nowych doświadczeń i znajomości wracaliśmy do Warszawy, jednocześnie pamiętając, aby zabukować kilka dni lutego 2010 roku, na kolejną powtórkę zakopiańskich uciech.

Oto link do galerii zdjęć:
http://www.nszzp-ksp.pl/klub/index.php?option=com_zoom&Itemid=29&catid=59

Oto link do wspomnień:
http://www.nszzp-ksp.pl/klub/index.php?option=com_content&task=view&id=132&Itemid=62

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film dokumentalny, Produkcja Program II TVP & TPS Studio Filmowe, czas 64 minut; produkcja 2002 rok.
Nagroda: Najlepszy Polski film dokumentalny Festiwalu Filmowego w Kazimierzu nad Wisłą 2002.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS