menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Polityczne emocje wkraczają do komisji Olewnika 04-09-2009
Dzisiaj przed komisją przesłuchiwano Włodzimierza Olewnika. Posłowie sejmowej komisji śledczej boją się przesłuchiwać ojca Krzysztofa, wiec może nie warto było go męczyć czterema godzinami (zapowiada się kolejne przesłuchania) mówienia tego, co już dawno ojciec Krzysztofa powiedział publicznie lub zeznał?  Uzyskali jedno, komisja trafiła do głównych programów informacyjnych i TVN24 transmitował ich obrady w telewizji a nie w internecie.

Włodzimierz Olewnik, nawet jak nie mówi wszystkiego o swoich interesach, które mogły być podłożem tragedii,  nadal zdobywa moje serce swoją determinacją – może ja upadnę, ale wy także oberwiecie.  Niepotrzebnie tylko ulega politycznym wpływom, co skutkuje tym, że przestaje być tak samo bezkompromisowy, jak kiedyś gdy go poznałem, zapomina, że wówczas nie tylko na politykach lewicy wieszał psy.

Zastanowił mnie członek sejmowej komisji z ramienia PSL Edward Wojtas, który tak ochoczo rzucił się na wątek byłego komendanta wojewódzkiego policji z Radomia Macieja Książkiewicza. Czy myślał, że on był człowiekiem związanym z SLD, jak wiele osób? Oj, chyba partyjni koledzy szybko mu przypomną, że to nasz „były kolega”. Książkiewicz był zielony a nie czerwony. A może Wojtas tak jak Biernacki uważa, że w tej sprawie kolor legitymacji partyjnej nie może mieć znaczenia? Chodzi o dojście do prawdy. Książkiewicz to mętna postać.

Dzisiaj po komisji rozmawiałem właśnie z jej szefem, Markiem Biernacki. Cieszy się, że do tej pory polityka nie bierze góry nad pracami komisji, ale przyznał, że obawia się, że kiedy pojawią się nazwiska polityków emocje wezmą górę i przestanie już chodzić o prawdę, a o przywalenie, którejś ze stron.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
prawda jest taka ze wychodzi na wszystkich komisjach jedno
Autor: ..........
2010-02-15 05:26:29
kompletny brak kontroli obywateli nad urzednikami

kompletny brak reakcji na skargeobywatela w wyniku zmiany kpa przez niejakiego buzka z aws w ramach umacniania despocji biurw i dezorganizacji panstwa polskiego w jego roli sluzebnej wzgledem polskiego narodu

jedyna odpowiedzia politykow jest \'odpowiedzialnosc polityczna\"
rozumiana jako mozecie pana majstra pocalowac tam gdzie
to wiecie i rozumicie

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS