menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Branża paliwowa nie jest biznesem dla dzieci 07-09-2009

- My nie odczuwaliśmy zagrożenia życia. Mógł to powiedzieć tylko Nelson English, dyrektor generalny rafinerii w Możejkach w czasie transakcji. Zagrożenie w stosunku do niego było realne i trzeba było ewakuować jego rodzinę do USA. Musieliśmy się zmierzyć z siłami i ludźmi, dla których używanie presji psychologicznej, zastraszanie są na porządku dziennym. W naszym regionie Europy branża paliwowa nie jest biznesem dla dzieci. (Rozmowa Andrzeja Kublika z Igorem Chalupcem i Cezarym Filipowiczem, Gazeta Wyborcza)


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS