menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Znudzony Lepperem Mularczyk zakłada konto na twitterze 09-09-2009

Jeden z czytelników bloga, ukrywający się pod pseudonimem Gruby, napisał po moim wczorajszym wpisie: "Akurat tak sie składa, że to ze mną się spotkał wówczas M Kossek i nieprawda jest ze tak wyglądał, cos sie panu pomieszało panie Sylwestrze, wygląda doskonale, schudł i wreszcie wypoczął”  Na koniec mnie obraził, co już mnie nie zaskoczyło, jakoś Kossek i Gudzowaty kojarzy mi się właśnie z obrażaniem wszystkich, którzy myślą inaczej niż oni.

Do grona twitter’owców dołączył Arkadiusz Mularczyk, zrobił to około godziny 13.30 w czasie obrad sejmowej komisji do spraw nacisków, w czasie przesłuchania Andrzeja Leppera, co zauważyła szybko Anita_Cz. Jak wytłumaczył go klubowy kolega Michał Kamiński, zrobił to w czasie przerwy. Znudziły go jak widać zeznania Leppera, czyli awantura ze zdradzoną żoną czy mężem, bo kto kim był w tamtej koalicji coraz trudniej powiedzieć. Przyznać jednak trzeba, że szczerość zeznań Leppera ma gładkość gruboziarnistego papieru ściernego.

W polskich księgarniach nie ma działu, półki - literatura faktu, dlatego przestało mnie dziwić, że książka „Śmierć za 300 tysięcy” leży na pólkach z „literaturą polską”, w „biografiach i wspomnieniach”, czy nawet na regale „sensacja”.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
a........
Autor: Pegaz
2009-09-11 18:33:17
Długo mu zajęło to znudzenie się ;)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film dokumentalny, Produkcja Program II TVP & TPS Studio Filmowe, czas 64 minut; produkcja 2002 rok.
Nagroda: Najlepszy Polski film dokumentalny Festiwalu Filmowego w Kazimierzu nad Wisłą 2002.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS