menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Tajna operacja z telewizorem i blachą w tle 14-09-2009

Czy afera związana z ZUS okaże się nadmuchanym do nienormalnych rozmiarów balonem, który pęknie i ośmieszy prokuraturę oraz ABW? To jedno z kosztowniejszych śledztw w ostatnich miesiącach, w akcji brało udział 180 funkcjonariuszy, inwigilacja niektórych zatrzymanych trwała pół roku. Być może dlatego prokuratura utajniła zarzuty jakie przedstawiła podejrzanym.  Ilość energii, czasu i pieniędzy powinna być zderzona z efektem, jaki się uzyska.  Za telewizor i blachę mogła się zabrać komenda miejska lub wojewódzka policji. Czyżby chodziło o coś innego? Jeden z moich rozmówców wyjaśniał mi, że nie o blachę i telewizor chodzi a o „ukłucie PSL-u”, ta afera ma doprowadzić do jednego z dygnitarzy tej partii.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
wątpie
Autor: ja
2009-09-18 01:14:42
a Pan?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS