menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Polak przeboleje to... 17-09-2009

Azrael na twitter napisał: „Mam takie wrażenie, że polskie rozdęte ego dostało dziś od Amerykanów największego kopniaka od roku 1989... boli gorzej, niż ros. Propaganda”. Odpowiedziałem: „Polak przeboleje to i w ankiecie o wizę do USA napisze, że nie jest chory psychicznie, nie należał do NSDP, nie ma HIV, nie jest terrorystą."  Aby dostać się do Ameryki! "Ambasada USA to trzeci pałac w Polsce, no czwarty, jeśli uwzględnić Sejm."


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Po raz kolejny zachód nas wystawił,ośmiedzył i skłócił
Autor: Siara1917
2009-09-18 09:57:04
Dlatego rząd nasz powinien zwiększyć kontyngent wojsk okupacyjnych w Afganistanie a ponadto zakupić kolejną partię bezużytecznych F16 i dodatkowo wsadzić Obamie palec między pośladki.

Nie 2 czy 3 pałac ale pierwszy
Autor: usmiech
2009-09-19 02:52:59
Azrael się myli największym kopniakiem w d... jest słynny offset za F-16 i dojenie naszej gospodarki. Jak wiadomo jesteśmy tak bogaci, że możemy finansować przemysł USA ;)
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/offset%3Bokazal%3Bsie%3Bfiaskiem%3Bkto%3Bwinien,235,0,522219.html
http://www.altair.com.pl/start-2466
http://www.nik.gov.pl/news.php?cod=2551 warto poczytac o tych \"sukcesach\"
Koniec mitu tzw. Tarczy Antyrakietowej w Polsce to nic nadzwyczajnego, władze USA mówiły o tym naszym : \"politykom\" od początku 2009 wszystko oczywiście nieoficjalnie. Powtórzono to nawet na szczycie NATO w Krakowie. Nasi \"stratedzy\" zaś oczekiwali oficjalnej odpowiedzi zaklinając rzeczywistość. Doczekali się wiec i w ramach projektu PR w Polsce nazywanego rządzeniem wymyślili druga ofertę ba która jest jeszcze lepsza od tej minionej ;) Nie ma to jak własny wirtualny świat w którym Polska jest strategicznym sojusznikiem USA. Prawda jest taka ze w republikach bananowych takich jak Polska zadne umowy niekorzystne dla USA nie maja racji bytu.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS