menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Polak przeboleje to... 17-09-2009

Azrael na twitter napisał: „Mam takie wrażenie, że polskie rozdęte ego dostało dziś od Amerykanów największego kopniaka od roku 1989... boli gorzej, niż ros. Propaganda”. Odpowiedziałem: „Polak przeboleje to i w ankiecie o wizę do USA napisze, że nie jest chory psychicznie, nie należał do NSDP, nie ma HIV, nie jest terrorystą."  Aby dostać się do Ameryki! "Ambasada USA to trzeci pałac w Polsce, no czwarty, jeśli uwzględnić Sejm."


(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Po raz kolejny zachód nas wystawił,ośmiedzył i skłócił
Autor: Siara1917
2009-09-18 09:57:04
Dlatego rząd nasz powinien zwiększyć kontyngent wojsk okupacyjnych w Afganistanie a ponadto zakupić kolejną partię bezużytecznych F16 i dodatkowo wsadzić Obamie palec między pośladki.

Nie 2 czy 3 pałac ale pierwszy
Autor: usmiech
2009-09-19 02:52:59
Azrael się myli największym kopniakiem w d... jest słynny offset za F-16 i dojenie naszej gospodarki. Jak wiadomo jesteśmy tak bogaci, że możemy finansować przemysł USA ;)
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/offset%3Bokazal%3Bsie%3Bfiaskiem%3Bkto%3Bwinien,235,0,522219.html
http://www.altair.com.pl/start-2466
http://www.nik.gov.pl/news.php?cod=2551 warto poczytac o tych \"sukcesach\"
Koniec mitu tzw. Tarczy Antyrakietowej w Polsce to nic nadzwyczajnego, władze USA mówiły o tym naszym : \"politykom\" od początku 2009 wszystko oczywiście nieoficjalnie. Powtórzono to nawet na szczycie NATO w Krakowie. Nasi \"stratedzy\" zaś oczekiwali oficjalnej odpowiedzi zaklinając rzeczywistość. Doczekali się wiec i w ramach projektu PR w Polsce nazywanego rządzeniem wymyślili druga ofertę ba która jest jeszcze lepsza od tej minionej ;) Nie ma to jak własny wirtualny świat w którym Polska jest strategicznym sojusznikiem USA. Prawda jest taka ze w republikach bananowych takich jak Polska zadne umowy niekorzystne dla USA nie maja racji bytu.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS