menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kaznowski: Debata publiczna o przyszłości mediów, bez internetu – jakie to polskie 18-09-2009

Dominik Kaznowski na blogu słusznie zauważył: "W niedzielę otrzymałem maila z rządowej agencji podległej Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego (Narodowy Instytut Audiowizualny) z zaproszeniem do udziału w debacie „na żywo bądź online”. Szkopuł w tym, że w programie owej debaty trudno jest znaleźć kogoś związanego z internetem. Można znaleźć urzędników, w tym ministra i premiera, szefów TP, Krajowej Rady, największych telewizji, usługodawców – jednym słowem obecny establishment STARYCH MEDIÓW (niech ktoś mi powie jak KRRiT prezyczyniła się do rowoju nowych mediów?). To ci sami ludzie, którzy dwa lata temu podczas dyskusji na konferencji Media Trendy twierdzili, że internet nie stanowi żadnej przyszłości dla mediów, co więcej, że czas konsumpcji telewizji rośnie, podobnie jak czytelnictwo gazet."

Cóż mu odpowiedzieć? Jak wyjaśnić? Może odpowiedzią niech będzie to, że mediami w Polsce tak naprawdę rządzi pokolenie, które nie potrafi nadać sms-a, a e-maile odbierają i piszą im asystenci.

http://kaznowski.blox.pl/html


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS