menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kaznowski: Debata publiczna o przyszłości mediów, bez internetu – jakie to polskie 18-09-2009

Dominik Kaznowski na blogu słusznie zauważył: "W niedzielę otrzymałem maila z rządowej agencji podległej Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego (Narodowy Instytut Audiowizualny) z zaproszeniem do udziału w debacie „na żywo bądź online”. Szkopuł w tym, że w programie owej debaty trudno jest znaleźć kogoś związanego z internetem. Można znaleźć urzędników, w tym ministra i premiera, szefów TP, Krajowej Rady, największych telewizji, usługodawców – jednym słowem obecny establishment STARYCH MEDIÓW (niech ktoś mi powie jak KRRiT prezyczyniła się do rowoju nowych mediów?). To ci sami ludzie, którzy dwa lata temu podczas dyskusji na konferencji Media Trendy twierdzili, że internet nie stanowi żadnej przyszłości dla mediów, co więcej, że czas konsumpcji telewizji rośnie, podobnie jak czytelnictwo gazet."

Cóż mu odpowiedzieć? Jak wyjaśnić? Może odpowiedzią niech będzie to, że mediami w Polsce tak naprawdę rządzi pokolenie, które nie potrafi nadać sms-a, a e-maile odbierają i piszą im asystenci.

http://kaznowski.blox.pl/html


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS