menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kiedy akt oskarżenia wobec Karnowskiego? 20-09-2009

Jacek Karnowski pisze na swojej internetowej stronie: „NEVER ENDING STORY Minęło ponad 400 dni od słów Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska wypowiedzianych 14 lipca 2008 roku 2008 roku: „Sam dopilnuje w zakresie właściwym dla Premiera polskiego rządu, aby ta sprawa znalazła szybkie i skuteczne wyjaśnienie”. W ostatnich dniach otrzymałem pismo z Prokuratury Apelacyjnej informujące mnie o zleceniu kolejnej – szóstej już ekspertyzy nagrania rozmowy ze Sławomirem Julke. W ostatnich dniach otrzymałem pismo z Prokuratury Apelacyjnej informujące mnie o zleceniu kolejnej – szóstej już ekspertyzy nagrania rozmowy ze Sławomirem Julke. Czas realizacji tej ekspertyzy Prokuratura zakreśliła na 31 grudnia br. !!!”

Prezydent Sopotu ma problem jak wyjaśnić by ludzie uwierzyli w rosnącą cenę samochodu, pomimo, że się on zestarzał, a samochód to nie wino, które z czasem zyskuje. Z jakiegoś rowu wybudowanego za friko. I jeszcze kilku spraw. Ale czy to daje przyzwolenie, by w Polsce zamykać, latami oskarżać, a potem nie jest się w stanie przedstawić aktu oskarżenia w szybkim terminie? O co chodzi? Wygodnie komuś ze względów politycznych jest utrzymywać taki stan sprawy Karnowskiego? Prokuratura, CBA nie chce się przyznać, że tylko tyle znaleźli na Karnowskiego i przedłużając śledztwo w ten sposób chcą chronić swój wizerunek?

Od lat nic się nie zmienia w Polsce, zmieniają się tyko nadzorujący prokuraturę, mentalność i styl jej działania pozostaje bez zmian. Przypomnę tylko, że politycy Platformy Obywatelskiej obiecywali, że ma się to zmienić. I na pewno oddzielenie prokuratury od wpływów ministra sprawiedliwości w tym nie pomoże. No, chyba, że rządząca PO chce się tłumaczyć, przecież prokuratura jest niezależna, nie mamy wpływu na to jak działa.

Kiedy premier Donald Tusk dotrzyma złożonej obietnicy?


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Prokuratura
Autor: Janusz Kaczmarek
2009-09-21 09:33:58
Dobry komentarz.Tak faktycznie wygląda praca prokuratury. Nie zmieni tego rozdział funkcji Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego.Więcej www.ekawa.net

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS