menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sms do Karoliny Korwin-Piotrowskiej: Czy mogę się przespać z Twoim dzieckiem? 27-09-2009

Karolino, po tym, jak powiedziałaś o „13 latce rozkładającej nogi”, z którą każdy może sypiać "bo je rozkłada", uznajesz pedofilię. Mówisz tak jak pedofile z  Dworca Centralnego, o których zrobiłem film „Pedofile”. Tak tłumaczyli się z tego, że sypiają z nieletnimi chłopcami. To, że dziecko jest zdemoralizowane, upośledzone, że nie zajmuje się nim rodzina, szkoła, społeczeństwo nie może dawać przyzwolenia na jego seksualne wykorzystywanie. Czy mogę się przespać z Twoim dzieckiem? Gratulacje!

W Polsce elity zawsze miały przyzwolenie na pedofilię, znanym, ustosunkowanym osobom, wybacza się to, czego nie wybaczy się prostemu człowiekowi. Dlatego zazwyczaj udaje się im być bezkarnym.

http://www.latkowski.com/film/pedofile/


(43) komentarzy / + dodaj komentarz
100% prawda.
Autor: Costradeus
2009-09-27 22:34:59
Korwin-Piotrowska weszła między wrony i wiadomo co. Sędzia we własnej sprawie. Żenujące argumenty.

\"Galerianki\"
Autor: Nat.
2009-09-28 16:12:53
odjęło mi mowę, kiedy zobaczyłam, że film \"Galerianki\" (gotowe na wszystko!) jest wspierany promocją srebrnej, kurewskiej kosmetyczki (\"wygraj wystrzałową kosmetyczkę galerianek\") - to niejako promuje prostytucję nieletnich... w stylu \"cosmo\"... i jest na to społeczne przyzwolenie... a cały proceder wspiera konsumpcję w centrach handlowo-rozrywkowych

(idąc tym tropem filmy \"Wojna polsko-ruska\" lub \"Requiem dla snu\" powinny być promowane możliwością wygrania wystrzałowych puderniczek z logo filmu)

... zestawny fakty - Polański / \"Galerianki\" - bo owe dwa wydarzenia ciekawie zbiegły się w czasie

A Zanussi...
Autor: Page
2009-09-28 21:25:51
Cholera jasna! Panie Sylwestrze - Pan widział dzisiaj ZANUSSIEGO u Olejnik? Po prostu nie mogę uwierzyć!
Jeśli Pan nie widział, proszę poczytać choćby http://racjonalizator.salon24.pl/127713,zanussi-o-polanskim-u-moniki-olejnik-mocny-epizod

Jaką miarą sądzić?
Autor: Seba
2009-09-29 00:59:45
Prosty schemat; istnieje podejrzenie popełnienia przestępstwa, zatrzymanie, szybki proces, sprawiedliwy wyrok i nieuchronna kara. Dyskusja czy Szwajcarzy postąpili ładnie, i inne tego typu dylematy nie powinny nikogo obchodzić dopóki działanie to motywowane jest literą prawa i zdrowym rozsądkiem. Dobrze, że ta sprawa wróciła, może nie skończy sie na sensacji medialnej i żądaniu kary wynikającym z możliwości oplucia człowieka który do czegoś doszedł.

Chyba, że całą sprawę uznamy za nieistotną w obliczu osiągnięć artysty, prawo zejdzie na drugi plan na rzecz wolnej nieskrępowanej oceny moralnej każdego zainteresowanego całym zajściem….

Pedofil Polański znajduje zrozumienie Zanussiego
Autor: nikt
2009-09-29 01:34:44
Niestety jak powszechnie wiadomo pewne srodowiska sa bardzo zintegrowane i mówiac krotka kryja sie ile wlezie.
Tutaj pod tym linkiem jest wypowiedz znanego rezysera \"o 13 letniej prostytutce\" tylko pytanie powinno brzmiec kim jest ów rezyser?
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7089372,Zanussi_broni_Polanskiego__30_lat_temu_skorzystal.html swego czasu jego nazwisko wiazano z Dworcem Centralnym.
Inny przyklad brat europosla Pawla Kowala potepiany a Polanskiemu daje sie rozgrzeszenie.
http://www.dziennik.pl/polityka/article448845/Posel_PiS_wspiera_brata_pedofila.html


Nie
Autor: SilentiumUniversi
2009-09-29 09:00:19
1. Elity nie zawsze miały pozwolenie na pedofilię. W I Rzeczpospolitej np. nie miały. Owszem, szlachcic bywał równiejszy od nie-szlachcica.
2. Obecnie (po likwidacji Dekalogu) elity udzieliły sobie zgody na wszystko
3. Swoją drogą ciekawi mnie, w którym kierunku pójdzie ewolucja traktowania pedofilów. Dotąd wszystkie dewiacje były coraz bardziej \'trendy\'. Ale w końcu trzeba coś mieć, za co można obywatela demokratycznie ubić (także bez sądu) ...

Poparcie dla Polańskiego
Autor: gość
2009-09-29 20:21:49
Znany reżyser Janusz Morgenstern argumentował podobnie jak Zanussi, że istnienie galerianek stawia w innym świetle postępek Polańskiego, w jego sprawie działa Wojciech Fibak ze swoim kosmopolitycznym zapleczem znajomych gwiazd filmu itp...........

a czy ja też mogę...?
Autor: jest christ fan
2009-09-30 04:06:31
pani korwin piotrowska siliła się w tvn\'ie na argumenty typu że tamta 13-letnia dziewczynka nie była wówczas już dziewicą. rozumiem pani karolino, że jeśli nieletnia nie jest dziewicą to możną ją spenetrować, tak? no sorry, ale jeśli w programie na żywo przytacza pani argumenty o błonie dziewiczej to tak to rozumiem. jakie to ma znaczenie, czy ofiara robiła to wcześniej, czy nie, a jeśli tak, to ile razy i z kim? heh. dalej. pani karolina powiedziła, że \"za artystą jest gotów postawić się zawsze\" - a za mną to już tak chętnie by się pani nie postawiła, co? jestem tylko pieprzonym urzędasem i nie nakręciłem nigdy żadnego filmu, buuuu. a najlepsze jest to, że pani karolina nie zna tematu, bo powiedziała, że sprawa niedoczekała się finału z powodu \"jakiegoś fatum\", nie wiedząc tak naprawdę, że fatum był sam polański, który uciekł przed sprawiedliwością i przez 30 lat trząsł portkami na samo słowo usa. aha, Panie Sylwestrze - coś mi się wydaje, że Pański film o pedofilach powinien się doczekać kontynuacji. pozdrawiam.

Brawo!
Autor: rolmops
2009-09-30 05:54:52
Brawo Panie Latkowski. Bez względu na argumentację tej egzaltowanej kobiety BRAWO!

ARTYSTA TO ZAWSZE JEDNAK CZŁOWIEK
Autor: JOLKA
2009-09-30 06:22:37
Idąc tropem rozmyślań Karoliny K.P. :
diler nie jest winny sprzedając dziecku narkotyki - bowiem dziecko samo je od niego kupiło,
nie ma też niewydolnych wychowawczo rodziców, ponieważ to dziecko jest winne temu że nie chodzi do szkoły - pewnie ono ją porzuciło z własnej inicjatywy,
nie ścigajmy też sprzedawcy alkoholu, kiedy 10latek go zakupi - w końcu sam po wódę przyszedł do sklepu,
ojciec z kazirodczymi wyskokami wobec uzależnionej od siebie emocjonalnie córki, jest ok - ona ponoć oddaje mu się bez przymusu!
Ludzie nie dajmy sie zwariować! Proces, który ma sie odbyć wobec Polańskiego, to nie kolejny festiwal podsumowujący jego twórczość, a sędzia to nie członek jury! Proces ma osądzić jego postępowanie jako człowieka. To nie czas na bunt przeciwko podstawowym normom społecznym, to czas na ukazanie prawdy. I jeśli zapadnie wyrok, że ten wybitny twórca okaże się pedofilem, nie buntujmy się przeciwko wyrokowi - ALE ZAWSZE PRZECIW PEDOFILOM. I TO ZARÓWNO TYM, KTÓRZY JAK TWIERDZĄ ODBYLI STOSUNEK ZA PRZYZWOLENIEM DZIECKA-OFIARY, JAK I BEZ PRZYZWOLENIA. A to czy są wielkimi artystami? Jakie to ma znaczenie, skoro są zwykłymi zboczeńcami.

Gratulacje
Autor: Anka
2009-09-30 06:50:39
Gratulacje, panie Sylwestrze. Jest to chyba pierwsza naprawde sensowna wypowiedz w calej sprawie. Nie wolno zapominac ze dzieci, obojetnie w jakiej sytuacji, pozostaja dziecmi. Czasami jest to prawda, ktora ma bardzo gorzki smak. A swoja droga, niektore wypowiedzi naszych artystow.... Czy na przywolenie na pedofilie jest jakis paragraf?

Popieram
Autor: Michal
2009-09-30 07:09:38
Brawo Panie Latkowski. W 100% Pana popieram

Wszyscy zwariowali?
Autor: Olga
2009-09-30 08:49:30
Szanowny Panie. U mnie 23:24. Od paru godzin sledze informacje z Poski i reakcje tzw, intelektualno-artystycznych elit i sie wstydze, Wstyd mi,ze ludzie o, ktorych do niedawna myslalam, ze sa wlasnie ta elita okazali sie hipokrytami, wynoszacymi sie ponad prawo. To jak tlumacza i argumentyja to swinstwo z przed 31 lat obnaza ich samych jako ludzi o podwojnej moralnosci. Pana sms do pani Karoliny to dopiero trzecia przytomna wypowiedz w mediach w ostatniej dobie. Dziekuje.
Powiem prosto. Jak sie ta cala afera w mediach rozpetala bylam tak wsciekla, ze mialm ochote zdzielic po lbach tych wszystkich \"szacownych\" starych pierdzieli i obludnikow.
Ciesze sie natomiast, ze zdrowy rosadek i przyzwoitosc zyje i ma sie dobrze wsrod \"zwyklych\" ludzi.
Pozdrawiam
Olga N.

Bravo
Autor: Deesis
2009-09-30 08:59:57
Nareszcie ktoś nazwał rzeczy po imieniu.Brawo Panie Latkowski!!!
Zawsze wydawało mi się,że elity kulturalne powinny dawać przykład,być wzorcem etycznym i moralnym. Jak widać człowiek całe życie się uczy. Nasze \"elyty\" tworzą swoją moralność :(

Trafił Pan w sedno!
Autor: Magdalena
2009-09-30 09:02:25
Gratuluję odwagi i trzeżwości spojrzenia. A za zdanie:\"W Polsce elity zawsze miały przyzwolenie na pedofilię...\" - składam pokłony.

Zakłamana amerykańska sprawiedliwość
Autor: Marcin
2009-09-30 09:05:03
A aj zapytam. Czy gdyby w 1978 sędzia dotrzymał słowa i zgodnie z ugodą skazał Polańskiego na te 42 dni aresztu które już odsiedział czy wtedy wszyscy uznali by że odpokutował swoje? Czy gdyby do dzisiaj gnił w pierdlu skazany na lat 50 ile mu groziło uznalibyśmy to za sprawiedliwe?

polański PEDOFIL
Autor: marcin
2009-09-30 09:31:40
BARDZO PANU DZIĘKUJE ZA ZDANIE W SPRAWIE polańskiego NIE ZNAM OSOBY KTÓRA MYŚLI INACZEJ

Cywilizacja nad przepaścią...
Autor: ToM
2009-09-30 09:56:17
Panie Sylwestrze ! Pełna zgoda z Pana wpisem ! Pytanie czy to \"elyty\" ciągną tę cywilizację w przepaść ? A może my (?) sami goniąc za \"niusami\" raz potępiamy Josefa Fritzla i księży amerykańskich, czy irlandzkich, by zaraz usprawiedliwiać R(eżysera) P(olskiego), bo wielkim był... Moralność Kalego ? A może tu wcale nie ma moralności ? Może to jak w supermarkecie: biorę to, bo akurat w promocji... ?

ludzie zapomnieli, o co w tym wszystkim chodzi
Autor: Olek
2009-09-30 09:57:54
Ufff, bo myślałem że wszyscy już zapomnieli o co w tym wszystkim chodzi. Twoja reakcja jest jedną z niewielu trzeźwo-rozsądkowych.

Wszyscy grzmią świętym oburzeniem \"że przecież ona chciała\", a tymczasem zapomina się, że 13 osoba jest dzieckiem i nie wszystkie jej zachcianki się spełnia. Seks z dzieckiem powoduje spustoszenia w jego psychice, które rzutują na resztę życia.

Fakt 1 : Polański przespał się z 13-letnią dziewczynką (z jej przyzwoleniem/bez przyzwolenia, obojętne)
Fakt 2 : Sypianie z 13-letnimi dziewczynkami jest karalne z wyżej wymienionych powodów.

Jestem zażenowany tym, jak wielu polskich \"celebrytów\" podpadło w ciągu ostatnich kilku dni pod paragraf odnoszący się do propagowania pedofilii.

Olek

Dno!
Autor: wredna małpa w różowym
2009-09-30 10:00:08
Świetnie Pan to napisał! Nasz szołbiz to niezłe gówno - dopiero teraz świetnie widać, że te nasze sławy to banda idiotów!

Do: Olka
Autor: ToM
2009-09-30 10:05:34
Słusznie ! Może więc należałoby złożyć donieisenie do Prokuratury ? Już widzę te tłumaczenia, że to nie nawoływanie, tylko opinie, a opinie to snucie myśli na głos, itd. A tak naprawdę to najlepiej to lepiej milczeć...

W Polsce jeszce dlugo sie nic nie zmieni
Autor: Anna
2009-09-30 10:06:23
kolesiostwo i podwojne standardy moralne..jak to mowia co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie...w naszym kraju zawsze byli rowni i rowniejsi w zaleznosc od zawartosci portfela i koneksji . Ktokolwiek jest wstanie oczernic ta biena dziewczyne albo ma nie pokoleji w glowie albo nie ma za grosz moralnosci..dziecko zostanie dzieckiem to dorosly czlowiek powinnien miec na tyle rozumu zeby wiedziec co jest ok a co nie jest Naprawde jestem przerazona podejsciem niektorych tzw \'autorytetow\' do tej sprawy To jest naprawde obrzydliwe! Moje szczere podziekowania dla Pana, Panie Latkowski. Przynajmniej jeszce zostalo kilku sprawiedliwych w tym kraju

Dziękuję za trzeźwe myślenie.
Autor: Gosia
2009-09-30 10:58:13
Dziękuję Panu Latkowskiemu za trzeźwe i normalne myślenie. W 100% popieram Pana opinię. Z oburzeniem czytam wypowiedzi polskich „elit intelektualnych”. I zastanawiające jest to, dlaczego nadal nazywamy ich elitami intelektualnymi? Proszę nie obrażajmy ludzi, którzy stanowią prawdziwe elity intelektualne w Polsce i odgródźmy ich od pseudo elit, za które uchodzą polscy artyści stający w obronie pedofila. Nadal zastanawiam się jak to jest możliwe, że w dzisiejszym świecie PRAWO nie jest jednakowe dla wszystkich i w zależności od „osiągnięć” sądzonego miałoby mieć różne zastosowanie. Czy oznacza to, że ja która wykonuję sumiennie swoją pracę, kocham to co robię i tylko dlatego, że nie pracuję w mediach moja praca i osiągnięcia nie są przedmiotem publicznych debat, zasługuję na gorsze traktowanie niż znany pedofil? Czy moja praca i dorobek mojego życia jest czymś gorszym? Czy jestem gorszym człowiekiem od znanego pedofila? Bo ja z pewnością byłabym osądzona surowo i zgodnie z prawem za jakikolwiek występek. Czy polskie pseudo elity intelektualne zagubiły się w podstawowych wartościach tego świata? Dajmy szansę bycia prawdziwym mężczyzną „znanemu pedofilowi” i stawienia czoła konsekwencjom swoich czynów.

brawo
Autor: luśka
2009-09-30 11:54:55
dziękuję za jeszcze jeden normalny osąd w tej sprawie

Brawo!!!
Autor: A
2009-09-30 11:56:53
Chylę czoła tej treści!

Zgadzam się z Panem w 100%.
Autor: ewa
2009-09-30 12:04:10
Nie od dziś wiadomo, że wśród pedofili znajdują się ludzie z tzw. elit. Prawnicy, lekarze, artyści. I teraz wiadomo dlaczego te \"elity\" tak bronią Polańskiego. Swego czasu Andrzej Lepper pytał się -jak można zgwałcić prostytutkę. No od niego nie oczekiwałabym jakiegoś polotu intelektualnego, ale żeby pan Zanussi mówił o 13-tolatce \"nieletnia prostytutka\" uważając to za coś \"normalnego\" i usprawiedliwiającego zachowanie Polańskiego? Albo wypowiedź pani Korwin-Piotrkowskiej....po prostu żenada. Ci ludzie uważają się za osoby myślące, inteligentne? Dziecko jest dzieckiem. Może robić różne rzeczy nie do końca świadomie, nie wiedząc tak naprawdę jaki to może mieć wpływ na jego psychikę i stan emocjonalny. Z jakiegoś powodu dzieci w wieku 13-lat nie odpowiadają za czyny karalne tak jak ludzie dorośli, prawda? Dlaczego? Właśnie ze względu na ich niedojrzałość psychiczną. Społeczeństwo powinno chronić wszystkie dzieci, również te zdemoralizowane. Chronić, bo dzieci nie mają jeszcze takiego rozeznania w sferze uczuć i psychiki jak człowiek dorosły i nie ma znaczenia, czy dziecko czegoś chciało, że może prowokowało. Dziecko nie myśli tak jak człowiek dorosły. Nie ma świadomości takiej jak człowiek dorosły. To człowiek dorosły powinien w takiej sytuacji zachować się dojrzale i odpowiedzialnie i powiedzieć NIE! nawet jeśli dziecko 13-letnie prowokuje seksualnie itp. No tak właśnie tłumaczą się pedofile - bo dziecko samo chciało, bo dziecko mnie sprowokowało...itp. Dziękuję za Pański komentarz w tej sprawie. Pozdrawiam

artyści przyzwalają na pedofilię
Autor: sl
2009-09-30 12:30:42
Panie Sylwestrze, moze to jest dobry temat na kolejny film - wypowiedzi pana Zanussiego, pani Stalińskiej, pani Korwin-Piotrowskiej świadczą o tym, że pedofilia w naszym kraju powinna czuć sie dobrze. Bulwersuje to nas, zwykłych ludzi, nie zgadzamy się z tym i nie chcemy słuchać co ma nam do powiedzenia na ten temat pan Zanussi .... więcej - JESTESMY W TOTALNYM SZOKU !

Brawo
Autor: sss
2009-09-30 13:31:37
Krótko i celnie! Brawo Panie Latkowski! Co najbardziej mnie smuci w tej calej sytuacji to to, ze wokol tak jednoznacznej sprawy jest taka dyskusja. Jak mowi moja kolezanka: \"quo vadis świecie?\".

W końcu ktoś powiedział coś mądrego w tym temacie.
Autor: Zenon
2009-09-30 15:11:00
Panie Latkowski, pociągnij Pan ten temat, bo te \"elyty\" śmierdzą gnojem. Chętnie posłuchamy dlaczego można sypiać z 13 letnimi dziewczynami jeżeli jest się zasłużonym reżyserem.

Gratuluje
Autor: agii
2009-09-30 16:31:35
Gratuluje Panie Sylwestrze trzeźwego spojrzenia na sprawę!!!! Nie zapominajmy,że to są tylko dzieci! A my dorośli nie możemy na coś tak obrzydliwego i ohydnego przyzwalać jak seks z dziećmi!!!!!!!!!

Szczęście w nieszczęściu, że toczy sie tu ta dyskusja
Autor: Seba
2009-09-30 19:32:12
Dobrze, że jest takie forum jak to i że przybywa tu wpisów.

Teraz jasno jak na dłoni widać, że w sporcie są kibice i pseudokibice a w naszym społeczeństwie są elity i pseudoelity- kożystając z okazji takich jak ta, warto ich rozgraniczyć we własnej świadoności.

Mowa o podstępnym zatrzymaniu jest śmieszna jeśli mówimy o człowieku, kótry od lat ucieka przed sądem.

Swoja drogą ciekawe jest to, że pod listem na rzecz Polańskiego podpisuje sie Woody Allen, który związał sie ze swoją wychowanką....

Celny strzał ..
Autor: Kuba
2009-09-30 19:58:03
Panie Sylwestrze, ten wpis to strzał w 10. Brawo. Każda osoba może wypowiadać się \"zaocznie\" jeśli nie dotyczy to niej samej. A jeśli zapytać właśnie o coś w kontekście np. ich dziecka to zadziwiająco szybko opinie \"normalnieją\". Mnie rozłożyło na łopatki jak czytałem zeznania 13latki która mówiła że Polański rozłożył jej nogi i wsadził jej w odbyt ... Wiele osób z którymi o tym rozmawiałem - przecierało oczy ze zdumienia bo nie słyszeli o tym ..

Dziecko nie jest rzeczą
Autor: wilt
2009-09-30 22:50:59
Przerażające, ile osób przyzwala na pedofilę obwiniając dzieci o postępki dorosłych.
Polański miał in tempore criminis 46 lat, jego ofiara: 13. 33 lata różnicy. Polański w przerażający sposób wykorzystał swoją przewagę wynikającą z wieku, władzy, sławy, pieniędzy etc. Teraz sława i majątek mają mu pomóc w uniknięciu odpowiedzialności.\"Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.\"
(Miłosz, gdyby ktoś nie wiedział)
Cytat z Miłosza
Autor: wilt
2009-09-30 22:52:18
KTÓRY SKRZYWDZIŁEŚ

Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.

Ale z ciebie matoł
Autor: DM
2009-09-30 23:58:25
http://www.tvn24.pl/-1,1621904,0,1,lew_starowicz-polanski-nie-jest-pedofilem,wiadomosc.html

dziękuję
Autor: obywatel kane
2009-10-01 13:07:18
nie mógł Pan inaczej i trafniej, niestety. Dziękuję za głos.Głos Zanussiego był koszmarem, tak tego proszę nie zostawiać

Roman Polański, a siatka pedofili w USA
Autor: unknown_u
2009-10-01 17:01:25
Ciekawe, czy Roman Polański miał jakieś powiązania z siatką pedofili w USA, do której należało sporo znanych amerykańskich artystów, sportowców, biznesmenów, polityków (m.in. kilku byłych prezydentów USA). Jak się ktoś chce dowiedzieć więcej na ten temat to polecam historię p. Cathy O\' Brien, która była ofiarą stworzonego przez byłych nazistowskich naukowców sprowadzonych do USA przez CIA programu \"kontroli ludzkich umysłów\" MK ULTRA Project Monarch. Więcej można znaleźć tu:
http://www.trance-formation.org/
http://www.dailymotion.pl/video/x12ard_cathy-o-brien-the-most-dangerous-ga_shortfilms
http://www.youtube.com/watch?v=i46RI2twVao

Do DM
Autor: Venissa
2009-10-01 19:57:06
Prof. Sidorowicz - lekarz psychiatra - zupełnie inaczej ocenił tę sytuację

http://sidorowicz.blog.onet.pl/

Zadałam mu także takie pytanie:

\"Czy wszystkie definicje Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego uznaje Pan za właściwe, trafne, wiarygodne i całkowicie niezależne od wpływów różnego rodzaju lobby homoseksualistów i pedofilskich?\"

świetny komentarz
Autor: jula
2009-10-01 22:58:43
cieszę się, ze to własnie Pan zabrał glos w temacie> Pozdrawiam serdecznie, JB

Po czasie
Autor: biboy77
2009-10-02 12:02:06
Panie Sylwestrze może to dobry czas by zająć się sprawą, o której Pan kiedyś wspominał w TV gdy wyświetlano \"Pedofilii\", że jeden z bardzo znanych polskich reżyserów autorytetów jest pedofilem?
Do dziś ta sprawa nie daje mi spokoju.
Aktualna reakcja środowisk \"twórczych\" jest porażająca i może trochę wyjaśnia miałkość tego środowiska.

Dziękuję
Autor: 66stka
2009-10-02 15:46:31
Przywracasz mi wiarę w ludzi. Dziękuję!

To obżrzdliwe
Autor: Annnna
2009-10-02 20:48:08
Po prostu ta obrona pedofilii przez nasza \"elitę\" staje się już nie do zniesienia i te tłumaczenia: \"ona tego chciała\". W końcu ktoś glośno powiedział jak trzeba nazwać Polańskiego i to co zrobił!

NORMALNYM BYĆ - TO TAKIE PROSTE :) PEDOFILOM MÓWIĘ NIE!!!
Autor: ADW
2009-10-03 00:17:49
JAK MOŻNA CALA PATOLOGIE ZDARZENIA SPROWADZIC DO NORMALNOSCI - PANI STALINSKA I INNI MEDIALNI TO POLSKIE DNO MORALNOŚCI, EKSPERCI OD CZEGO?
CHYBA TYLKO OD SIEDMIU BOLEŚCI I OD \"POLSKIEJ RĄCZKI KTORA ZAWSZE MYJE INNA RACZKĘ\"!
MAM 32 LATA I MÓWIE TAKIM ZDARZENIOM MÓWIĘ NIE!!!!!! - NIE MA WYTŁUMACZENIA NIE MA! - KARA MUSI BYĆ KONIEC KROPKA.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH NORMALNIE MYŚLĄCYCH - PRZECIEŻ TO TAKIE NIE TRUDNE CHCIAŁOBY SIĘ RZEC PROSTE:)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS