menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Ekspres do kawy 25-10-2009
Wchodzę rano do kuchni i puste miejsce po ekspresie do kawy wywołuje niechęć do całego dnia. Ile to dni jest w serwisie? Gdzie mam do nich numer? Niedziela, przecież nie pracują. Jedyne na co mogę liczyć to na mrożoną kawę w lodówce.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Poranna refleksja jeszcze przed kawą
Autor: Ela Petruk
2009-10-26 07:12:36
Wiedziałam, że konfrontację na policji mam o 8.30, a szykowałam się na 7.30. Dziwne, może dlatego, że o tej porze zaczyna się praca w zakładzie karnym, w którym przepracowałam masę lat, a którego sprawa dotyczy. Korzystając z zaoszczędzonego czasu rozglądałam się w sieci. Natknęłam się na informację o tym, że prokurator przekazywał osobie nieuprawnionej informacjie dotyczące śledztwa ws. porwania Olewnika. Moja sprawa przy tej to pryszcz, a jednak i na niej organa wymieru sprawiedliwości potykają się. Ze smutkiem pomyślałam o ich sprawności i profesjonaliźmie. Ano właśnie. Sąd stwierdził, że protokół z kontroli wewnętrznej działu penitencjarnego zakładu karniego nie jest dokumentem, w którym można potwierdzić nieprawdę i oczywiście nie badał ile w nim jest prawdy ile nie, no bo skoro w nim nieprawdy potwierdzić nie można...... Mam odmienne zdanie, a uzasadnienie sądu mnie nie przekonuje. Może ktoś jednak przekona mnie, że protokół z kontroli- podkreślam: protokół z kontroli - nie jest dokumentem, w którym można potwierdzić nieprawdę. Zapraszam. Ps. Mrożona kawa z lodówki - fuj :)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS