menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Jak krew z nosa 31-10-2009
Ścigany na poprawkach korekcyjnych obrazu, a jeszcze dźwięk pozostał do zrobienia.
Piszę książkę „Polska mafia”, ale idzie mi jak krew z nosa. Więc odszedłem od klawiatury i zatopiłem się w ekranie telewizora. Filmy także nie wchodzą i zrzucam je co chwila.
Jedyne co mi dzisiaj wyszło to sauna.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
\"Polska Mafia\"
Autor: M.
2009-11-01 17:16:35
Niech Pan udowodni, że \"Legalnie to nie tylko można w Polsce garba, ewentualnie więzienia dorobić\" Powodzenia

już sie nie moge doczekac Pana kolejnej książki o Mafii
Autor: bartek
2009-11-03 22:13:06
wierze że będzie równie ciekawa jak ta ostatnia \"Olewnik śmierc za 300 tyś którą właśnie przeczytałem. Zdziwiło mnie że prawie wszyscy ci porywacze to były osoby ze skończoną jedynie podstawówką a jednak skutecznie wodzili policje za nos przez kilka lat.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS