menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Powrót 06-11-2009
Z Mazur na Warmię, stamtąd pod Gdańsk, potem Trójmiasto. Godziny rozmów, pamięć dyktafonu prawie na wyczerpaniu. Wczoraj o czwartej rano znalazłem się w łóżku, a o ósmej Piotr budzi mnie telefonem.
- Jednak przyjechał, schodź – mówi. – Kawę ci zamówiłem.
Budzę się patrząc na naszego rozmówcę. Inny człowiek niż ten sprzed lat. Wzbudza we mnie pozytywne odczucia, nie to co dawniej. Pilnuje się, ale mimo tego nie chcący wyrzuca z siebie niechęć do mnie. Myślę, by zareagować i wyjaśnić wszystkie żale, jego, moje, ale mówię w duchu, to niepotrzebne. Czas zrobił i jeszcze zrobi swoje. Wyleczy nas z niechęci i tych wszystkich złych emocji. Potrafi na wiele rzeczy patrzeć z dystansem.  Wszystko co się wydarzyło raczej zbliża nas do siebie.
Palą z Piotrem papierosy, jeden po drugim. Od trzech dni żyję w kłębach dymu, czuję już nikotynę na wargach. Ale to  nie przeszkadza. Piotr bez papierosa to nie ten Pytlakowski, którego znam.
Dobre spotkanie, choć nie otrzymaliśmy tego na co liczyliśmy.
- I tak powinno do niego dojść – mówię do Piotra.  – By zamknąć tamten czas.
Wyjazd nie zmarnowany.
Po powrocie prysznic, Cuba Libre i sauna. Tym razem smak sosny na ustach,

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS