menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Detektyw Ziobro 07-11-2009
„Stulecie detektywów” Jurgena Thorwalda to kultowa książka Zbigniewa Ziobro. Rozdawał ją swoim podwładnym lub polecał – mówi jeden z tych, który ją otrzymał.  Obowiązkowa lektura tamtych czasów w Ministerstwie Sprawiedliwości i Prokuraturze Krajowej. Po jej lekturze trudno zaprzeczyć, że warto ją polecać do przeczytania. Choć pachnie naftaliną. Książka „Stulecie detektywów" została nominowana w 1966 roku do nagrody im. Edgara Allana Poe.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
co Pan na to
Autor: Zulawianin
2009-11-10 12:35:01
http://www.rp.pl/artykul/390142_Gangsterzy_z__Pruszkowa__odpowiedza_w_sprawie_Papaly.html

Zenada
Autor: jaszyn
2009-11-10 22:58:05
Już dziś wiadomo, że żadnych nowych dowodów nie ma i pewnie nie będzie. Prokuratura ma swoją linie której trzyma się jak brzytwy. Sędzia w USA obśmiał główne \"dowody\" przy postępowaniu ekstradycyjnym Mazura u nas każde cuda są możliwe. W TVP Info dziś była nawet na ten temat mała dyskusja z udziałem p. Latkowskiego i p. Jachowicza pomijając skandaliczne prowadzenie dziennikarki w ogól nie nie orientującej się w głównych kwestiach tzw. \"sprawy Papały\", pan Latkowski zasugerował że Bogucki się przyzna. Nie ważne czy faktycznie brał w tym udział ważne że dostanie złagodzenie kary. Prokuratura zatriumfuje bo w końcu zakończy ta ośmieszająca ją sprawę.

Zibi nie był zły!
Autor: Matii
2009-11-11 15:11:01
Tu sie kryją prawdziwi mocodawcy! http://100najbogatszych.wprost.pl/ranking/ide,21/edycja-2009.html

MAfia Pruszkowska liczyła ok 3000 ludzi w terenie. Siedzi kilku? Gdzie jest reszta?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS