menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Poranna rock’n’rollowa kawa 20-11-2009
Poranna kawa o smaku rock’n’rolla z Jackiem Olechowskim i Piotrem Metzem, aż ciężko, niechętnie wchodziło się po niej do czytelni IPN, gdzie już raczej nie było rock’n’rollowo. Olechowski zdobył mnie już po kilku zdaniach. Wszystko wskazuje na to, że z Metzem i Olechowskim będziemy ciągnąć dalej to, co narodziło się przy wtorkowej butelce czerwonego wytrawnego chilijskiego wina.

Na marginesie. Piotr stwierdził, że prof.  Joanna Senyszyn zachwycona jest okładką najnowszej Machiny i tym co wywołuje.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
demolka w IPN
Autor: Nat.
2009-11-25 17:21:51

myślę, że są w tym kraju ludzie, którzy fantazjują o dzikim seksie w archiwach i czytelniach IPN

że mają na to fetysz...


***

odnośnie Senyszyn - ja też chcę mieć takie (medialne) branie - do późnej starości :)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS