menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Szaleństwo Klicha i Tuska zarażonych szaleństwem Obamy 02-12-2009
Widząc dzisiaj psychiatrę Bogdana Klicha u Bogdana Rymanowskiego w TVN 24, zajmującego się naszym wojskiem, z irytacją okraszoną obłudnym uśmiechem, mówiącego: „proszę mi nie przerywać”, pomyślałem, że może znalazłby się dla niego jakiś wojskowy specjalista w szpitalu na Szaserów. 

Mieści się tam Klinika Psychiatrii Stresu Bojowego, do której trafiają między innymi tak chętnie wysyłani przez Bogdana Klicha żołnierze do Afganistanu.
A tak na marginesie. Może premier Donald Tusk pokazałby kochones i trzasnął następnym razem słuchawką Barackowi Obamie. Niech wpierw zniesie wizy Polakom ten obecny laureat pokojowej nagrody Nobla.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
to zla decyzja rzadu
Autor: amator
2009-12-04 20:57:43
chcemy sie wykazac przed wszytkimi narodami ale nie sa to czasy kiedy walczylismy \"za nasza i wasza wolnosc\"
afganistan jak lesne bagno wciagnie tych 600 zolnierzy i kazda ich nastepna ilosc

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS