menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Szaleństwo Klicha i Tuska zarażonych szaleństwem Obamy 02-12-2009
Widząc dzisiaj psychiatrę Bogdana Klicha u Bogdana Rymanowskiego w TVN 24, zajmującego się naszym wojskiem, z irytacją okraszoną obłudnym uśmiechem, mówiącego: „proszę mi nie przerywać”, pomyślałem, że może znalazłby się dla niego jakiś wojskowy specjalista w szpitalu na Szaserów. 

Mieści się tam Klinika Psychiatrii Stresu Bojowego, do której trafiają między innymi tak chętnie wysyłani przez Bogdana Klicha żołnierze do Afganistanu.
A tak na marginesie. Może premier Donald Tusk pokazałby kochones i trzasnął następnym razem słuchawką Barackowi Obamie. Niech wpierw zniesie wizy Polakom ten obecny laureat pokojowej nagrody Nobla.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
to zla decyzja rzadu
Autor: amator
2009-12-04 20:57:43
chcemy sie wykazac przed wszytkimi narodami ale nie sa to czasy kiedy walczylismy \"za nasza i wasza wolnosc\"
afganistan jak lesne bagno wciagnie tych 600 zolnierzy i kazda ich nastepna ilosc

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS