menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Teraz już będzie tylko gorzej? 14-12-2009

Piotr Śmiłowicz na Newsweek.pl w tekście „Piesiewicz, czyli przekroczenie tabu” słusznie zauważył, że „Publikacja „Super Expressu” może przyczynić się do zburzenia kolejnego tabu w naszym życiu medialno-politycznym. Po publikacji filmików z Piesiewiczem tabloidy mogą już nie mieć oporów, by pisać na przykład o kochankach polityków. Albo o tym, który z nich jest homoseksualistą.”

Uważam jednak, że to nie tylko tabloidy nie mają już oporów, nie do nich powinno się zawężać problemu degrengolady mediów.

http://www.newsweek.pl/opinie/piesiewicz--czyli-przekroczenie-tabu,50300,1

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
będzie gorzej
Autor: piotras
2009-12-15 17:00:31
Kolejne przekroczenie tabu: senator i prawnik płaci pół miliona za milczenie. Rzeczywiście będzie już tylko gorzej.

mówi pan o sobie?
Autor: greg
2009-12-15 21:49:49
>

mówi pan o sobie?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS