menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Do przemyślenia 17-12-2009

Ryszard Częstochowski na Facebook: "Jeszcze raz wracam do tragedii jednego z najwybitniejszych polskich scenarzystów i adwokatów, dlaczego tak niewielu zastanawia się nad przyczynami jego upadku? Może już po zamordowaniu matki przez bezpiekę w 89 roku nie odzyskał równowagi psychicznej, może był straszliwie samotny i kupował sobie towarzystwo, choćby prostytutki. A może przyczyna była jeszcze głębsza, utracił po prostu wiarę w sens życia?"


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
przerost formy nad treścią
Autor: ajszabk
2009-12-30 20:58:31
Czy fakt bycia genialnym scenarzysta daje przepustkę do plugawego zycia?Do wszystkiego mozna dorobic ideologie...i do cpania,i do dziwek,i do sukienek...ale to jest chyba łatwiejsze niz para filozoficzne dowody o samotnosci,zagubieniu po smierci matki...Albo ma sie jakis system wartosci w zyciu,albo nie...Nie zmienia to faktu,ze tworca jest genialnym,a człowiekiem zalosnym:(

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS