menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Do przemyślenia 17-12-2009

Ryszard Częstochowski na Facebook: "Jeszcze raz wracam do tragedii jednego z najwybitniejszych polskich scenarzystów i adwokatów, dlaczego tak niewielu zastanawia się nad przyczynami jego upadku? Może już po zamordowaniu matki przez bezpiekę w 89 roku nie odzyskał równowagi psychicznej, może był straszliwie samotny i kupował sobie towarzystwo, choćby prostytutki. A może przyczyna była jeszcze głębsza, utracił po prostu wiarę w sens życia?"


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
przerost formy nad treścią
Autor: ajszabk
2009-12-30 20:58:31
Czy fakt bycia genialnym scenarzysta daje przepustkę do plugawego zycia?Do wszystkiego mozna dorobic ideologie...i do cpania,i do dziwek,i do sukienek...ale to jest chyba łatwiejsze niz para filozoficzne dowody o samotnosci,zagubieniu po smierci matki...Albo ma sie jakis system wartosci w zyciu,albo nie...Nie zmienia to faktu,ze tworca jest genialnym,a człowiekiem zalosnym:(

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS