menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wczoraj policji nie wystarczyło świętowania sukcesu, pal licho z wizerunkiem Polski! 22-12-2009
Oto przedłużamy festiwal związany z kradzieżą tablicy z Auschwitz. Zorganizowano konferencję prasową, gdzie pokazano rozkawałkowaną tablicę. Niech media dłużej o tym mówią. Pokazują Polskę nadal w złym kontekście. 
Zamiast  wyciszać ten nieprzyjemny incydent i cicho dojść do zleceniodawców, wszystkich osób związanych ze sprawą, dostarczamy zdjęć zbezczeszczonej tablicy. Niech świat dalej powiela taki obraz Polski. Kolejny dzień.

Wczoraj policji chwały sukcesu nie wystarczyło, pokazano film z zatrzymania sprawców i zapakowane w papier tablice, były słuszne gratulacje. Choć nie wiemy, czy to może bardziej sukces informatora. Szefostwo policji postanowiło dzisiaj pochwalić się także, bo jak wiadomo z tymi sukcesami nie jest aż tak dobrze, wiec z uśmiechami na twarzy rozpakowano tablicę "Arbeit macht frei". Niech nas potem nie dziwi kolejny tytuł w zagranicznej prasie:  Tak ją zniszczyli Polacy!

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
i tak w świecie jest znany stereotyp Polaka
Autor: mulder fox
2009-12-22 11:22:25
więc myśle że ta kradzież go wiele nie pogorszy.Polak niczym nie pogardzi ani napisem z Auschwitz ani trakcją kolejową którą dziś buchneli koło Radomia (200m).Troche dziwi mnie że ten napis zlecił Szwed.Ciekawe po co mu on ? No chyba że sobie go chciał powiesic w sypialni na łóżkiem albo w salonie.

tablica obozowa
Autor: barbara
2009-12-23 01:33:53
Nie robilabym z tego problemu, ze pokazuja media, bo to chyba dobrze, pokazuja jak sa zabezpieczone wazne obiekty-Ja mieszkam w Norwegii,.Kilka lat temu ukradzino przepilowujac rzezbe malego dziecka z parku -muzeum Wigelanda, to bylo niebywale,Zajelo topolicji mase czasu zanim chlopczyk wrocil w glowna aleje.Problem istnieje na calym swiecie, albo kradziez slynnego \"Krzyku\" z muzeum Narodowego w Oslo.Bylo wiecej zdarzen ale te najbardziej spektakularne., ktore opisywala prasa na calym swiecie,Juz tak sie nie czepiajmy wszystkiego, bo nie ma dobrej recepty na zadna tego typu sprawe.Pozdrowienia B.M

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS