menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Chcielibyście zobaczyć jak Palikot biczuje Ziobrę? 10-01-2010
Nie rozumiem, co to znaczy, że Zbigniew Ziobro żenująco przeprosił? Itd.  A co miał się biczować przed domem doktora Garlickiego? Sfilmować to i zamieścić jako reklamówkę? Już widzę chętnego do jego biczowania, Janusza Palikota. Cały czerwony, nadymany, ze spoconym czołem, do krwi Ziobry i wytrysku swojej spermy biczuje Ziobrę (Palikot wytykający znowu w "Polska The Times" Ziobrze domniemany homoseksualizm, zapomniał jak to sam musiał się zmagać z plotkami o swoim uwielbieniu do męskich pośladków). Dajcie już spokój, przecież każdy mówi o tych przeprosinach. Trochę umiaru. P.S. Chyba nie muszę zaznaczać, że nie pisze tych słów miłośnik Zbigniewa Ziobry.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
oświadczenie ziobry
Autor: gosc
2010-01-10 23:11:43
Polska Agencja Prasowa - 10-01-2010 20:20
Sąd uniemożliwił mi przedstawienie na rozprawie dowodów odnoszących się do oceny prawdziwości moich słów, a nawet odmówił przesłuchania mnie w charakterze strony. Mimo, że podzielam opinie wielu Polaków, że wydawanie przez sądy wyroków bez przesłuchania strony której wyrok dotyczy, wskazuje na patologie funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości, to jednak zdecydowałem się treść orzeczenia wykonać.

Podkreślam jednak, że wyrok nie zmienił mojego przekonania co do istotnego aspektu sprawy. Nadal daje wiarę zeznaniu złożonemu przez czterech doświadczonych lekarzy ze szpitala MSWiA i opinii wydanej przez najwybitniejszego polskiego kardiochirurga prof. Zbigniewa Religę, że doktor G. zostawił 6 cm gazę w sercu pacjenta i w konsekwencji tego spowodował śmierć człowieka. Należy pamiętać, iż po przekazaniu mu informacji przez pielęgniarkę, że niemal na pewno gaza w sercu została, uniemożliwił przeprowadzenie szybkiej akcji ratunkowej. Dodatkowo zostawienie gazy w sercu pacjenta nie przeszkadzało doktorowi G. brać pieniądze od niezamożnej rodziny chorego.

Chciałbym też dodać, że nie jestem autorem oświadczenia przeprosin. Autorem całej treści oświadczenia jest wyłącznie sąd. Wykonując wyrok opublikowałem oświadczenie nie ingerując w jego treść. Błąd zawarty w treści oświadczenia świadczy wyłącznie o poziomie znajomości zasad pisowni języka polskiego przez sędziego Zbigniewa Duckiego, który wydał wyrok w I instancji. Tak samo jak o etyce pana sędziego Duckiego świadczy fakt, że nie wyłączył się on z rozpoznania dotyczącej mnie sprawy, mimo że wcześniej jako Prokurator Generalny wydałem polecenie wyjaśnienia, czy w związku z orzekaniem nie dopuścił się on w innej sprawie przestępstwa zaliczanego do szeroko rozumianej korupcji.

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

o widac , że pan jednak lubia pana Ziobrę
Autor: Cantosierro
2010-01-11 18:59:45
nic tylko sie nad biedaczyskiem ulitować , łoj, łoj

każdy pisze w stylu kategori którymi się keruje
Autor: Matz
2010-01-16 04:13:16
Odowływanie się do emocji bazalnych i auf andere niedrigere Beweggründe der Leser ... pfui jaki niski poziom ....

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS